Kadın ve Moda

Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu

16.07.2019
Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu

Kumral renk tonlarının favorisi olanlar için bu konuyu yazıyoruz sizler için. Bugünkü konumuz küllü kumral renk tonu hakkında olur. Hafif açık renk tonları tutkunu iseniz ve vazgeçemiyorsanız bu tondan güzelliğinize güzellik katacak bir fikir istiyor iseniz size küllü kumral saç renkleri kataloğu önerisinde bulunacağız. Küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir bunu açıklayacağız. Son zamanlarda küllü renkler çok moda olmaya başladı. İçerisinde gri yansımalarla beraber ana renkleri kullanmak artık çok güzel güzel bir kombinasyon ve etki sağlıyor. Bu saç rengine geçiş yapmadan önce aşağıdaki detayları bilmelisiniz. Buna göre geçiş yapıp yapmayacağınıza karar vermelisiniz. Her saç rengi her kişide güzel durmayacağını bilerek hareket etmenizde fayda var. Şimdi de bu konu hakkındaki diğer detaylara bakalım.

2019 Küllü Kumral Saçlar

Başlıklar

Nasıl Bir Kumral Tonudur?

Klasik görünümlerden biraz farklı ve biraz da modern bir etkidir. Küllü kumral nasıl bir kumral tonudur sizlere anlatalım. Son dönem de öne çıkan küllü modasının bu renge uyarlanmış şeklidir. İçerisinde gri yansımaları olan hafif beyaz ve parlak görünüm sunan çok etkili bir yansımadır. Klasik görünümlerde biraz sıyrılarak farklılık katmanın zamanı diyenler için çok ideal bir tondur. Kullanan birçok kişinin hoşuna gidecek renklendirmedir. Son dönemde saçları renklendirmenin ne kadar önemli olduğunu düşünürsek bu ton gerçekten eşsizdir.

Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Uygundur?

Küllü kumral saç rengi kimlere uygundur sorusunun cevabını alalım. Bu renk buğday cilt tonlarına ve esmer cilt tonlarına yakışmaktadır. Bu iki cilt tonuna sahip olan bayanların bu konuda çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz cilt tonuna sahip kişilerde bunu tonu kullanmak istiyorsa açık olan tonunu kullanmalıdır. Birçok ünlünün de denediği renklerin başında gelmektedir. Yerli yabancı birçok ünlü isim sürekli olarak bu görünümü kullanıyor.

Küllü Kumral Saçlar 2019

Hangi Tonları Mevcuttur?

Bu saç renginin kendi içerisinde birden çok tonu bulunmaktadır. Bu tonları doğru şekilde bilerek saçlarınızı boyadığınız da çok güzel görünümler elde edeceksiniz. Şimdi bunlar hangi tonlar onlara bakalım. Hangi tonları mevcuttur;

Açık küllü kumral tonu: Açık cilt tonuna sahip kadınlar için uyumlu bir tondur. Normal tona göre 1-2 kat daha açık bir görünüm sağlar.

Koyu tonlu küllü kumral: Bu ana ton diyebiliriz, buğday tenliler ve esmer tenliler için idealdir. Koyu tonları sevenler için güzel bir görünüm sağlar.

Yoğun küllü kumral tonu: İçerisinde yoğun gri rengin olduğu belirgin bir saç rengidir. Küllü rengi çok sevenler için ortaya güzel sonuçlar çıkacaktır.

Küllü Kumral Saçlar

Boya Markaları, Numaraları ve Fiyatları

Saç boyalarının özelliklerini, numaralarını ve fiyatlarını vererek elde etme durumunuzu daha basit hale getiriyoruz. Aşağıda saydığımız markalardan aldığınızda kolayca bu rengi oluşturmuş olacaksınız. Bu boyalar marketlerde, kozmetikçilerde satılmaktadır.

• Wella Koleston açık küllü kumral saç boyası(fiyat: 19.99 TL)
• Nevacolor yoğun küllü kumral tüp saç boyası (fiyat: 7.99 TL)
• Syoss Oleo Intense küllü kumral saç boyası (fiyat: 22.69 TL)
• Exeicolor yoğunluklu olan küllü kumral saç boyası (fiyat: 9.90 TL)

Evde Bu Renk Nasıl Elde Edilir?

2019 Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir sorusunun cevabını elde ettiğimiz deneyimler ile verelim. Öncelikle olarak şunları söyleyelim, ilk defa evde saç boyama işlemi yapacaksınız tavsiye etmiyoruz. Çünkü genelde ilk denemeler çok sorun çıkıyor. ilk deneyenlerin kuaförden destek almasını öneriyoruz. Aşağıdaki formülde biraz değişik boya numaralarından bu rengi elde ettik. Saç boya numaraları farklı diye kafanız karışmasın denenip sonuç alınmış bir yöntemdir. Aşağıdaki formülü uygulayarak hızlı bir şekilde bu renge ulaşabileceksiniz.

[haber id=”40831″]

Gerekli Malzemeler;

-Koleston küllü kumral saç boyası (1 tüpün 2/3 yeterli oluyor)

-1 tüpün 1/3 oranında Palette sarı saç boyası

-Fındık tanesi kadar olan miktar da 2 damla olacak şekilde 1.0 kumral saç boyası

Oksidanın volüm seçimi sizin kararınıza bırakılmıştır. İstediğiniz volumü seçebilirsiniz. Bu formül ile ortaya çok güzel küllü kumral çıkıyor. Saç uzunluğunuza göre saç boya miktarları değişebilir bunu göz önünde bulundurun.

Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Koyu renklerin bakımı diğer açık renklere göre daha kolaydır. Bakımı nasıl yapılmalıdır bunu anlatalım, son derece kolay olan bir renktir. yalnız bu durum bakım yapmayacağımız anlamına gelmez. Sadece tembel kadınların işini daha da kolaylaştırır.

Klorlu ve sıcak sudan uzak durun: Klor boyaları saçların belalısıdır. Şayet çok klorlu bir suyunuz var ise buna önlemler alın ve artıcı taktırın. Ayrıca duş alırken de çok sıcak su kullanmayın.

Doğal şampuan içerikleri kullanın: Çok kimyasal içermeyen renkli saçlara uygun olan şampuanlar tercih edin. Bu şekilde kullanımla boyanızın ömrünü daha da uzatmış olacaksınız.

Güneş ışınlarından saçlarınızı koruyun: Güneşin zararlı etkileri artık günümüzde daha fazla bunun içinde özellikle yaz mevsiminde saçlarınızı koruyun. Boyalı saçlara sahip olan kişilerde güneş ışınları matlık ve cansızlık yapıyor. Bu renginde parlak olduğunu düşünürsek dikkat etmenizde fayda var.

[haber id=”40705″]

Küllü Kumral Saç Rengi İçin Saç Modelleri

Saç modelsiz görünümün bir ayağı hep eksik kalır. Bunun içinde yapılması gereken doğru bir saç şekillendirmesi tercih etmektir. Birbirini kombin şeklinde tamamlayan saç stilleri sizi daha mükemmel gösterecektir. Yapacağınız saç modelleri ise şu şekildedir;

-Dalgalı saç stilleri

-Dağınık dalgalı saç modelleri

-Uzun saç modelleri

-Düz saç modelleri

-Maşalı saç modelleri

-Ortadan ayrık doğal saç görünümleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar