Kadın ve Moda

Kot Şort Modelleri Farklılığı

09.04.2016
Kot Şort Modelleri Farklılığı

Kot şort modelleri farklılığını yazımızın içerisinde hem galerideki örneklerden hem de yazımızdaki yorumlardan anlayabileceksiniz.

Kot şort seçiminde fikir sahibi olmanız ve son dönemde hangi stillerin moda olduğunu görebilmeniz için çok sayıda örneği, yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Bazılarının diğerlerinden daha hoş durduğunu söyleyebiliriz. Örnek vermek gerekirse; iki ve üç numaralı modeller hem farklılık açısından hem de şıklık bakımından gayet gösterişli kot şortlar. Sizlere özel olarak seçilmiş diğer yazılarımıza da bakmanızı öneriyoruz. Yazılarımız içerisinde çok sayıda resmin yanı sıra, aynı zamanda yorumlarımız da bulunmaktadır. Yorumlarımızda sizler için seçimler yaparak, modellerin hangilerinin daha güzel durduğu konusunda düşüncelerimizi paylaşıyoruz.

Sevgili Kombinleri

Yazlık Elbiseler

Kısa Günlük Elbise Modelleri

Şort Kombinleri

Birbirinden farklı kesim ve modellere sahip şortlar bu sezonun da olmazsa olmaz parçaları arasında yer bulmaya devam ediyor. Farklı şort modellerinin tümünü sizlerle paylaştık. Ancak bu modelleri nasıl kombinlemek gerektiğine dair detaylı bir fikir edinmek istiyor olabilirsiniz. Bu detayları öğrenmek için dikkat çekici şort kombinleri adlı yazıdan yararlanarak farklı stiller oluşturmak sizin elinizdedir. Şıklığınızı ve rahatlığınızı bütünleyen şort kombin görselleri mi gözden geçirmeyi unutmayın.

[haber id=”39193″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar