Kadın ve Moda

Kısa Gelinlik Modelleri ve Trendler

Kısa Gelinlik Modelleri ve Trendler

Kısa gelinlik modelleri ve trendler yazımızda sizlere trend olan ve gerçekten yoğun ilgi gören örnekleri tanıtacağız.

Kısa gelinlik modelleri kendi içerisinde de farklı stillerden meydana geliyor. Bunlara arasında; straplez modeller, kabarık modeller, askılı modeller, dantelli modeller, tüllü modeller gibi çok sayıda gelinlikten söz etmek mümkün. Genel olarak tüm tarzların en güzel örneklerinden seçim yaparak, sizlere muhteşem görsel şölen hazırlamaya çalıştık. Bu örnekler dışında, editörlerimizin en güzel bulduğu birer modeli sizlerle paylaşacağız. Toplam üç model için en güzel yorumunu yapacağız. Bakalım sizler de beğenecek misiniz.

Yedi numaradaki kısa gelinlik modeli, en güzeller listesinde kendisine yer buldu ve bu modeli en güzellerden birisi olarak seçtik. Bir diğer çok beğendiğimiz model ise on bir numaralı kısa gelinlik oldu. Bu model de gerçekten kendisini hemen gösteren ve şık bulunan örneklerden birisi. On numaradaki modeli de editörlerimiz seçiyor ve listemiz böylece tamamlanıyor. Bizlerin seçtiği en güzeller bu modeller. Sizlerin hangilerini çok şık bulduğunuzu da merak ettiğimizden, sizlerden de bir liste bekliyoruz. Bunun için alt taraftaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Ayrıca sizler için seçtiğimiz ve çok ilgi gören konularımızdan olan iki konuyu da paylaşmak istedik. Konu başlıklarına tıkladığınızda bu konular hakkında çok daha kapsamlı olarak bilgi almanız mümkün olacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Modern Gelinlik Modası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar