Kadın ve Moda

Kayık Yaka Gelinlik

Kayık Yaka Gelinlik

Kayık yaka gelinlik modelleri farklı tarzlarda ve klasikle yeni örneklerin harmanlandığı şekliyle, galerimiz içerisinde yer almaktadır.

Kayık yaka gelinlik modelleri için binlerce gelinlik arasından seçilen örnekleri, hemen alt kısımda bulabileceksiniz. Bu modellerin ne denli şık olduğu ve yeni, farklı, klasik gibi stillerin bir arada olduğu görsellerden de anlaşılmaktadır. Bu kadar güzel kayık yaka gelinlik içerisinde, diğerlerinden daha da güzel duran ve etkileyici olan örnekleri de görmekteyiz. Herkes için değişebilmekle beraber, editörlerimizin seçtiklerini sizlerle paylaşmayı istiyoruz.Üç adet modeli, diğerlerinden çok daha şık bulduk ve bu modellerin hangileri olduğunu hemen söyleyelim.

Beş numarada yer alan kabarık kayık yaka gelinlik, bizim en iyiler listemizde yer aldı. Bu modeli şık bulduk ve aynı zamanda da farklı olduğunu düşünüyoruz. Diğer bir model ise on iki numarada sıralanmış olan kayık yakalı gelinlik modeli oldu. Bu model de kendisini göstermeyi başarıyor. Üçüncü ve son modele gelirsek, iki numarada bulunan gelinliği de aynı şekilde beğendiğimizi ifade edebiliriz. Bu modeller bizlerin seçtikleriydi. Sizler de bunun gibi bir seçim yaparak, yorum alanımızdan bizlere gönderebilirsiniz. Seçtiklerinizi yeni ziyaretçilerimizin görmesi, onlara fikir verecektir, diye düşünüyoruz.

Bu modeller dışında, gelinlik modelleri için binlerce modeli sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Bazı başlıklardan seçmeler yaptık ve sıralıyoruz. Bu başlıkların detayları için tıklayabilirsiniz. Sitemiz arama bölümünden de gelinlik ve diğer konular hakkında aramalar yapabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Uzun Gelinlik Modelleri Örnekleri

Kısa Gelinlik Modelleri ve Trendler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar