Kadın ve Moda

Katlı Saç Modelleri Örnek Resimleri

25.10.2015
Katlı Saç Modelleri Örnek Resimleri

Katlı saç modelleri örnek resimleri hene aşağıda sergilenmektedir. Uzun katlı saç modelleri, kısa katlı saç modelleri ve farlı katlı saç modellerini sitemizde bulabileceksiniz. Çok sayıda model arasından, en güzellerini seçtiğimizi söyleyebiliriz. Ancak daha bitmedi. Aşağıdaki görsel alanında görmüş olduğunuz katlı saçlar arasından da yine favorimiz olan iki adet modeli seçeceğiz. Tabi bunun yanı sıra da en beğenmediğimiz iki modeli de içerik sonunda analiz edeceğiz.

Katlı saç modelleri örnek resimleri arasında uzun katlı saç modelleri, kısa katlı saç modelleri şeklinde ayrım yapmadan, aşağıdaki galerinin alt kısmında bir değerlendirme yaparak, yorumlayacağız. En güzel bulduğumuz iki tane model var ve yine pek hoşumuza gitmeyen iki kat kat saç modeli mevcut. Bunlara geçmeden bir kaç konumuzun başlığını sunacağız. Tıklayarak o sayfalardaki konuları görerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uzun kesim saçlar için Uzun Saç Kesimleri

Kısa saç modeller bayan örnekleri için Kısa Saç Modelleri Bayan

Diğer uzun saç modelleri Uzun Saç Modelleri

Diğer kısa saç modelleri Kısa Saç Modelleri

Abiye saçlar Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

Başlıklar

Uzun Katlı Saç Modelleri ve Kısa Katlı Saç Modelleri Değerlendirmesi

Uzun katlı saç modelleri ve kısa katlı saç modelleri değerlendirmesi için toplamda 4 tane model belirledik. Bunlardan 2’si en beğendiklerimiz, diğer 2’si ise en beğenmediklerimiz. Bu galeriyi en güzel katlı saç modelleri arasından seçerek oluşturduysak da burada da bir eleme yapabiliriz. Önceliği en güzel bulduğumuz iki modele veriyoruz. Birinci modelimiz, galerimizde on beşinci sıradaki olan katlı saç stili. Bu model harika bir görünüme sahip. Diğer beğendiğimiz model ise sondan üçüncü sıradaki. Bu model hakkında da aynı yorumları yapmak, mümkün. Beğenmediklerimizden ilk model ise sondan yedinci sıradaki model. Biraz fazla doğal olacak ki pek bir şıklık görmedik, açıkçası. Tabi burada diğerleriyle karşılaştırdığımızı unutmamak lazım. Bu galerideki diğer beğenmediğimiz model ise dokuzuncu sıradaki kısa model. Saçı stil açısından değerlendirdiğimizde pek bir yere koyamadık. Sizlerden de bu şekilde yorumlarınızı, alttaki yorumlar bölümüne yazmanızı bekliyoruz. Hem biz hem de ziyaretçilerimiz için yorumlar önemli.

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı saç kesim modelleri hala en fazla tercih edilen saç kesim modeli olarak öne çıkıyor. Çok farklı tarzlarda kesim modelleri bulunan katlı saçın en çok tercih edileni ise aslan yeli ismi verilen halidir. Saçlarınız uzun veya kısa olabilir. Her boyda saça rahatlıkla katlı kesim modelleri uygulanabilir. Katlı kesin saçlarınızın daha özgür bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu görünümden hoşlanan kadınlar farklı katlı kesim modellerini tercih ediyor. Katlı saç modelleri arasında en fazla tercih edilenlerden biri ise katlı bob saç modelidir. Bu kesimi daha çok kısa saçlı kadınlar tercih ediyor. Uzun saçlı kadınlar da uzun katlı kesimi uygun görüyor. [haber id=”39463″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar