Kadın ve Moda

Kapüşonlu Örgü Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışı

06.02.2014
Kapüşonlu Örgü Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışı

Minik yavrularımızın en çok ihtiyacı olan şeylerden bir tanesi de örgü bebek battaniyeleridir. Bunlardan en kullanışlı olanları ise kapüşonlu örgü bebek battaniye modelleri olsa gerek.

Kapüşonlu örgü bebek battaniye modelleri ve yapılışları oldukça şık ve örülmesi ise oldukça kolaydır. Savunmasız minik bebeklerinizi her etkiye karşı hızlıca korumak kollamak gerekir.  Bunun için ise kapüşonlu örgü bebek battaniyeleri biçilmiş kaftandır tabirini kullanmak yerinde olur.

Anneler kapüşonlu örgü bebek battaniye modellerini kullanışlı olmasının yanı sıra aynı zamanda şık ve sevimli görüntülerinden dolayı da tercih ediyorlar. Özellikle hayvan desenli farklı motifli kapüşonlu örgü bebek battaniye örnekleri hem kız hem de erkek bebekler için oldukça hoş ve farklı modellere sahip.

Kapüşonlu bebek hırka yapılışları da diğer düz örgü bebek battaniyelerinden pek de farklı ve zor değil. Fakat kapüşonlu örgü bebek battaniye modellerinde küçük dokunuşlarla değişiklikler yapmak ve farklılıklar yaratmak sizin elinizde.

Kapüşonlu örgü  bebek battaniyeleri ile ilgili daha detaylı fikir edinmek için buyurun galerimize.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. sedef dedi ki:

  muhteşem zevkte yapılmış kapüşonlu örgü modelleri var bayıldım.

 2. utku dedi ki:

  sarı civciv desenli kapüşonlu örgü bebek modelinin fiyatını öğrenebilir miyim.

 3. derya dedi ki:

  kapüşonlu örgü modelleri çok güzel arkadaşım almış ben de beğendim şu civciv desenli olanını almak istiyorum fiyatı nedir ki;

 4. irem dedi ki:

  çok şık örgü kapüşonlu bebek modelleri görüyorum vallahi muhteşem örnekler varmış.

 5. irem dedi ki:

  ne kadar da şirin battaniye modelleri varmış inanın çok beğendim kapüşonlu örgü bebek battaniye modellerini.

 6. hayriyeref dedi ki:

  kapüşonlu bebek örgü battaniyeleri gerçekten çok kullanışlılar özellikle kış aylarında kesinlikle bebekler için kullanılmalı rahatlığını o zaman göreceksiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar