Kadın ve Moda

Kanaviçe Pike Takımları Örnekleri ve Modelleri

Kanaviçe Pike Takımları Örnekleri ve Modelleri

Kanaviçe pike takımları örnekleri ve modelleri konumuzun içerisinde oldukça fazla çeşitli motiflere rastlayabileceksiniz. Bu kadar hoş modeller olmalarına rağmen biz yazımızda bir eleme daha yaparak, en güzel iki tanesini seçeceğiz. Aynı zamanda en beğenmediğimiz iki motif içinde bir değerlendirme yapacağız. Galerimizin hemen altında bu yorumları bulabilirsiniz.

Kanaviçe pike takımları örnekleri ve modelleri arasından en güzellerini belirlemeye ve sizlerle buluşturmaya çalışırken, çok sayıda model arasından seçim yaptık. Aşağıdaki galerimizdeki modeller çok güzel desenli motifler olsa da bir seçim daha yapacağız ve en güzel iki adet kanaviçe takımları hangileri belirleyeceğiz. Tabi en beğenmediklerimiz de aynı şekilde belirlenerek sizler için analiz edilecek. Bunun için aşağıdaki galerimizin alt kısmındaki yorumumuzu okuyabilirsiniz. Şimdi bazı yazılarımızdan size örnekler sunacağız. Belki onlara da göz atmak isteyebilirsiniz. Ondan sonra galerimiz ve yorumumuz gelecek.

Kanaviçe pike takımları örnekleri ve modelleri konumuzun içerisinde oldukça fazla çeşitli motiflere rastlayabileceksiniz.

Başlıklar

En Güzel Kanaviçe Pike Takımları Örnekleri

Annelerimizin, ninelerimizin çeyizlerinin vazgeçilmezleri olan kanaviçe takımlar el emeği göz nuru modellerdir. Kanaviçeler kasnak takılan özel kumaş üzerine çeşitli desenlerin renkli iplerle işlenmesi ile oluşmaktadır.  Kanaviçe pike takımları örnekleri ve modelleri incelendiğinde bu modellerin çok geniş bir yelpaze oluşturduğu görülmektedir.

Pike takımları temelde dört parçadan oluşmaktadır.  Pike, çarşaf ve iki yastık kılıfından oluşan bu takımlara bazı parçaların eklendiği de görülmektedir. Pike takımları kanaviçe ile işlendiğinde ortaya çok güzel modeller çıkmaktadır. Bu modellerin renkleri kişin tercihine göre değişmektedir. Kanaviçe Pike Takımı Modelleri  yazımızda en güzel örnekleri ve modelleri inceleyebilirsiniz!

Bazı kanaviçe pike takımı modellerinden örnekler Kanaviçe Pike Takımı Modelleri

Bir kaç adet kanaviçe mutfak takımları Kanaviçe Mutfak Takımı Modelleri

Kasnaklı çok sayıda model Kasnak İşi Dantel Örgü Modelleri

Bebekler için bu kadar güzel battaniyeler gördünüz mü Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı

Patikleriniz ne durumda Bayan Patik Modelleri ve Yapılışı

Banyo lifleri ne kadar şık olabilir Lif Örnekleri ve Modelleri

Bu bebek elbiselerini yapabilir misiniz Örgü Bebek Elbise Modelleri ve Yapılışı

Örgü bebek atkıları da muhteşem Bebek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı

Kanaviçe Pike Takımları ve Değerlendirmeler

Kanaviçe pike takımları ve değerlendirmeler bölümümüzde sizler için en güzel ve en beğenmediğimiz modelleri belirleyeceğiz. Tabi bu bizim görüşümüz olduğu için sizlerin düşünceleriyle farklılık olabilecektir. Üstteki kanaviçe pike takımı motifleri arasından bizim ilk dikkatimizi çeken ve favorimiz olan model, galerimizde on yedinci sıradaki ve yapımının zor olduğunu düşündüğümüz model. Bu model gerçekten oldukça hoş ve estetik görünüyor. Diğer en güzel bulduğumuz model ise sondan yedinci kanaviçe takımı. Bu model hem yatak örtüsü hem de yastık örtüsü açısından çok güzel duruyor. Şimdi de en beğenmediğimiz örneklere geçiyoruz. Öncesinde hemen bir hatırlatma yapalım. Modelleri çeyizlik kanaviçe pike takımları örnekleri ve modelleri gibi ya da dantelli kanaviçe pike takımları örnekleri ve modelleri olarak bir ayrım yapmadan değerlendiriyoruz. Karışık bir seçim oluyor. Evet en beğenmediklerimizden ilki on dokuzuncu sırada olan masa örtüsü kanaviçe takımı. Bu model diğerleri ile karşılaştırıldığında daha az beğeni aldı, bizden. Diğer beğenmediğimiz model ise on üç numara oldu. Bu modeli de yine sade bulduk. Sizlerden de bir değerlendirme bekliyoruz. Alttaki yorumlar bölümüne düşüncelerinizi yazın biz de yayınlayalım. Yorumlarınızı hem biz hem de tüm ziyaretçilerimiz görsün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar