Kadın ve Moda

Kışlık Elbiseler

30.09.2015
Kışlık Elbiseler

Kışlık elbiseler sezonun açılmasıyla beraber kendilerini göstermeye başlıyor. Bir çok modeli bir araya getiren görseller bölümümüz ve kış modası hakkındaki yazımız sizlerle olacak.

Kışlık elbiseler konusunda geniş bir içerik hazırladık. Bu içerikte resimler de yer alacak, kış modası hakkındaki görüşlerimiz de bulunacak. Bu konulardan önce ise bazı yazılarımızdan paylaşımlarda bulunmak istiyoruz. Bu paylaşımları sıralarken linklendirdik ve sizlere faydalı olmasını amaçladık.

Trençkot Bayan

Kaşe Kaban

Örgü Elbise Modelleri

Kışlık Elbise Modelleri Modası

Kışlık elbise modelleri modası için renk tonlarından başlayacak olursak öne çıkan renklerin kırmızı ve siyah olduğunu söyleyebiliriz. Bu iki kışlık klasik renk zaten genelde de oldukça fazla kullanılmaktadır. Diğer elbise modellerinde görmüş olduğumuz çok daha farklı renk tonu modası hakkındaki yorumu, kışlık elbiseler hakkında yapmak zor olacaktır.

Kışlık elbise seçimi için öncelikli olarak giyilecek olan yere göre bir tercihte bulunmak gerektiğinden, resim alanımızda mümkün olduğunca fazla örnek modele yer verelim istedik. Bunların hem moda olanlar hem de klasikler arasından seçilmesi dışında, elbise türü açısından da çeşitlilik taşıdığını söylemek isteriz. Hem kısa kışlık elbise modelleri hem de uzun kışlık elbise modelleri için genel olarak bir yorum yapmak gerekirse, daha fazla süs ve işleme olduğunu belirtebiliriz. Çok daha resmi toplantı ya da davet dışında giyilebilecek olan kışlık elbiselerde özellikle bu durumu görmek mümkün.

Konularımız ve resimlerimizin altında bulunan yorum alanını kullanarak, elbiseler hakkında ne düşündüğünüzü bizlere yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.