Kısa Elbise Modelleri

22.10.2015
1.460
A+
A-
Kısa Elbise Modelleri

Kısa elbise modelleri kategorisinde seçilmiş olan onlarca elbise, yazımızda hem içerik hem de görsel şekilde yer alacaktır. Özellikle çok fazla öne çıkan modelleri hazırladık ancak yine de konumuz içerisinde bir kere daha favorileri ve beğenmediklerimizi yorumlayacağız.


Kısa elbise modelleri arasından yapacak olduğumuz analiz, bakalım sizin fikirlerinizle örtüşecek mi. Galerimizde modelleri yayınladıktan sonra hemen alt kısmında yer alacak olan yorum bölümümüzde, hangi kısa elbise örnekleri çok daha şık, hangileri ise daha az güzel görünüyor, kendimize göre belirleyeceğiz. Galerimiz ve yorumlarımıza geçmeden hemen öncesinde ise bazı yazılardan paylaşımlar yapacağız. Linklere tıklayarak diğer konularımızdaki içerikleri de inceleyebilirsiniz.

Beyaz renkteki muhteşem elbiseler için Beyaz Kısa Elbise Modelleri

Siyah renk ve asaleti burada Siyah Kısa Elbise Modelleri

Kırmızı renk ve şıklığı Kırmızı Kısa Elbise

Önü kısa arkası uzun elbiseler ve moda Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Kısa Elbiseler ve Değerlendirme

Kısa elbiseler ve değerlendirme hakkında detaylı bir konu sunmaya çalışacağız. Öncelikle galerimizdeki modelleri beğendiğinizi umuyoruz. Bu kadar şık kısa elbise arasında seçim yapmak zor olsa da biz sizlerle favorilerimizi paylaşacağız. Güzel bulmadıklarımızı (diğerlerine nazaran) yine aynı biçimde sizler için belirleyeceğiz. Bu arada hatırlatmakta fayda var. Biz seçim sırasında abiye kısa elbise modelleri şeklinde veya günlük kısa elbiseler olarak bir ayrım yapmak istemiyoruz. Genel anlamda bir beğeni üzerinde duracağız. Galeride on ikinci sırada olan model için çok şık yorumunu yapabiliriz. Bu ilk favori elbise diyelim. Bu elbise ile beraber, diğer favorimiz ise sondan dördüncü olan model. Bu model hem sade hem şık hem de ren açısında son derece gösterişli. Peki, beğenmediklerimiz hangileri. Sondan ikinci model sizce de diğerlerine bakıldığında biraz sade kalmamış mı. Bu nedenle beğenmediğimiz ilk model bu oluyor. Galerinin on altıncı sırasındaki kısa elbise de aynı şekilde bizden geçer not alamadı. Peki, siz bu elbiselerden hangilerini beğenip, hangilerini beğenmediniz. Bizlere yorum bölümünü kullanarak görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Sitemizde yayınlanacak olan yorumlarınızı hem biz hem de yeni ziyaretçilerimiz görecektir.


FOTO GALERİ / Kısa Elbise ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.