Kadın ve Moda

Kaşe Kaban

18.09.2015
Kaşe Kaban

Kaşe kaban seçimi sırasında yardımcı olmak için fazla sayıda örnekle karşınızdayız. renk çeşitliliği kadar model çeşitliliğini de düşünerek hazırlamış olduğumuz bu ürünleri bakalım ne kadar beğeneceksiniz.

Kaşe kaban konusunda en fazla tercih edilenler, klasikler ve son sezonların en şık ve estetik ürünlerinin arasından bir eleme yaptık ve bize göre en güzel kaşe kaban modelleri ortaya çıkmış oldu. Bu modeller arasında tek marka değil, çok sayıda markanın ürünü yer alıyor. Fiyat konusunda da yine değişiklik gösteren modeller mevcut. Resim galerimizde yer alan oldukça fazla sayıda örnekle sizleri şimdilik baş başa bırakacağız. Ardından da son dönem kaşa kaban modası hakkında söyleyeceklerimiz olacak.

Bayan Kaşe Kaban Modelleri

Bayan kaşe kaban modelleri konusunda sizlere nelerin daha fazla tutulduğu nelerin ise artık yavaş yavaş azalmaya başladığı hakkında elimizden geldiğince bilgiler vermeye çalışacağız. Renklerden başlayacak olursak eğer, hem krem rengi hem de kırmızı modellerin daha moda olduğu anlaşılıyor. Kışlık modellerin son yıllardaki tanıtımlarında bu renklerin genelde ön planda olduğunu da görmekteyiz zaten. Giderek daha az kullanılmaya başlanan kaşe kaban renkleri ise gri ve siyah gibi görünüyor. Ancak bu renklerin kaşe kabanlara bizce çok yakıştığı ortada. Bunlar dışında model ve tasarım konusuna geri dönecek olursak, kruvaze elbise tarzı olan kenarda düğmeli modellerin daha da önde olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır. Bunun yanı sıra, uzun cepler artık nispeten daha az kullanılıyor demek de aynı şekilde yanlış olmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.