Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

21.02.2019
272
A+
A-
Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

Sanıldığının aksine kadınları mutlu etmenin yolları son derece kolay olup birçok seçeneğe ayrılmaktadır. Bu alanda gerçekleştirilen birçok görüşme, kadınların ufak şeylerle de son derece mutlu olabileceğini gösteriyor. Önemli olanın hatırlanmak, ilgilenilmek ve özel hissedilmek olduğunu düşünen kadınlar, erkeklerden bu yönde adımlar bekliyor.

Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

  Sürprizlerle Şaşırtmak

 Şüphe yok ki kadınların en sevdiği şeylerden biri sürprizdir. Sürprizler ise sadece hediyeler ile sınırlı değildir. Örneğin hiç beklemediği bir anda onları iş yerinden almak sayılabilecek ilk sürprizlerden biridir. Aynı zamanda çocuksu sürprizler de kadınların ruhuna hitap eden bir diğer seçenektir.

 Bir pazar günü onları lunaparka götürmek ve balerin – çarpışan arabalar gibi oyuncaklara birlikte binmek de diğer seçenekler arasında yer alıyor. Birlikte farklı alanlarda eğlenmek ve bu anları fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirmek de kadınları son derece mutlu etmektedir.

Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

 Beklemediği Anlarda Hediye Almak

  Sadece özel günlerde değil herhangi bir günde kadınlara hediyeler sunmak mutluluk getiren bir diğer faktördür. Özellikle beklemediği alanlarda onlara küçük sürprizler sunmak, duygusal yapılarını perçinliyor. Bunun için pahalı pırlantalara ve takılara da gerek yok.

  Çocuksu ruha sahip kadınlar için uçan balon ve sevimli oyuncaklar da bir alternatif oluşturmaktadır. Bir başka hediye seçeneği ise sevgili kombinleri oluşturmaktadır. Örneğin çift olarak çekilmiş bir fotoğrafın çerçeve içerisine alınıp armağan edilmesi ilk seçeneklerdir.

Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

  Sevgililerin isimlerinin yazılı olduğu yastıklar ve duvar saatleri de bir diğer alternatiftir. Tüm bunlar son derece uygun fiyatlarla satın alınabilir. Hiç beklemediği anlarda verilen hediyelerin yarattığı mutluluk çok daha büyük olmaktadır.

  Tüm Özel Günleri Hatırlamak

 Hiç kuşku yok ki özel günlerin hatırlanması kadınları fazlasıyla memnun etmektedir. Sadece doğum günleri değil ay ve yıl dönümleri de bu özel günlerden sayılabilir.

Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

 Kimi kadınlar ise tanışma günlerinin dahi hatırlanmasını ister. Bu özel günlerin hatırlanması ve küçük hediyelerle taçlandırılması onları mutlu etmenin en kolay yollarından biridir.

  Onları Tatile Çıkarmak

  Küçük hafta sonu kaçamakları dahi kadınlar için bir tatil değerinde olup onları fazlasıyla mesut ediyor. Örneğin İstanbul’da yaşayan çiftler için hafta sonuna özel bir Adalar turu yapmak bu tatillerden biridir.

 Tatil kapsamında değerlendirilebilecek küçük turlar maliyetsiz olup internetten rahatlıkla araştırılabilir. Konser, tiyatro ve sinema etkinlikleri de bir diğer seçenek. Onlara hadi sinemaya gidelim demek yerine sinema biletlerini alıp davet etmek çok daha cool olacaktır. Onların sevdiği ve takip ettiği müzisyenlerin konser takvimleri de araştırılıp bu yönde bir teklif yapılabilir.

Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

 Özel Şiir Yazmak

 Kadınların duygusal yapıları sanatsal yönelimlere de açıktır. Onlara yazılan methiye boyutundaki şiirler, kadınları havalara uçurmaya yetecektir. Akrostiş şiirler yazmak ve adının baş harflerinden oluşan şiirler yazmak da son derece özgün bir mutlu etme yöntemi olarak akıllarda yer etmeli. Bir ömür boyu saklanacak bu şiirler sadece mutlu etmez, ilişkinin dayanıklılığını da arttırır.

Sosyal Medya Hesaplarına Birlikte Fotoğraf Yüklemek

  Özellikle kıskanç kadınları mutlu etmenin yollarından biri birlikte fotoğraf çekip sosyal medya hesaplarına yüklemektir. Bu sayede hem kıskançlık seviyeleri azaltılır hem de özel oldukları hissettirilir. Facebook ve İnstagram üzerinden ortak hesap açılıp verilen mutluluklar daimi hale de getirilebilir.

  Özel Günlerinde Yanında Olmak

  Kadınlar periyodik günlerinde çok daha hassas ve duygusal olmaktadır. Regl günlerinde sıcak su torbasını hazırlamak ve her daim yanlarında olmak da mutluluğu perçinler. Yanında olunmadığı zamanlarda ise sürekli aranarak ve mesajlarla yanında olduğu hissettirilmelidir. En klasik yöntemlerden biri olan çiçek almak da her yaştaki kadını mutlu etmek için yeterlidir.

FOTO GALERİ / Kadınları Mutlu Etmenin En Kolay Yolları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.