Hamile Kıyafetleri 2019

05.04.2019
1.569
A+
A-
Hamile Kıyafetleri 2019

Modanın her yıl hatta yıl içerisinde değiştiğinde hamile kıyafet modellerinin bu değişimden bu yenilikten etkilenmemesi olur mu? Çok değil biraz geçmişe gittiğimizde hamile bayanların en büyük sıkıntılarından biride değişen bedenlerine uygun kıyafet bulamamaktı. Ama artık öyle bir sıkıntı yok.


Hamile Kıyafetleri 2019

 Her kadın için anne olmak dünyanın en güzel olgularından bir tanesidir. Anne olana dek ise geçen bir süre vardır ve bu süre gebelik ya da bir diğer deyiş ile hamilelik dönemi olarak adlandırılır. Her kadın hayatının ger döneminde olduğu gibi yani beşikten mezara şık olmak ister ki moda da tam bu noktada devreye girer. Son yıllarda hamile kıyafetleri içinde en sık görülen modeller arasında kot tulum modelleri öne çıkıyor. Çünkü kot tulumlar hem çok şık, hem çok rahat, hem de ütüleme buruşma derdi olmayan giysilerdir. Moda olmaları, farklı kumaşlardan yapılabilmeleri ise ürünlere ayrı birer güzellik katıyor.

 

Yelek Giymenin Konforu

Bir ünlü marka her sezon koleksiyonlarında hamile kıyafetlerine de yer veriyor.  Hamile kıyafetleri 2013 için hazırlanan koleksiyonlar anne adayları için hem rahat bir kullanım sağlarken bayanların her zamanki şıklığına hamileyken de sürdürmelerine olanak sağlıyor.

 

Son yıllarda hamile kıyafetleri içinde moda olarak karşımıza çıkan bir diğer yine kadınların ister kış döneminde olsun, ister yaz döneminde, ister hamileliğin başında olsun, ister sonunda uzun kot yelekler de son derece revaçtalar. Kadının hamile karnını kapattığı gibi her tür giysi ile de giyilebiliyorlar.

Abiye Kıyafetler


 

2013 hamile kıyafetlerinde de yine en çok tercih edilen ürünler arasında hamile pantolonları ve tunikler ilk sırayı alıyor. Tasarımcılar yılın modasını hamile kıyafetlerine de uydurmayı başarmışlar. Yine hamile elbiseleri oldukça şık ve renkli. Hamile abiye modelleri ise çok şık ve iddialı yani hamile bayanların bu özel zamanlarının tadını çıkaracak şekilde tasarlanmış.

Mavi elbise kombinleri de birçok kadının özellikle yaz aylarında tercih ettiği kişiyi aynı zamanda hamileliğin zorlu sürecinde dinginleştiren renklerdir. Birçok uzun kollu kısa kollu mavi abiye modeline farklı markalarda denk gelmek mümkündür. Renk olarak hamilelikte modası mavinin asla geçmez ve hamile bayanlara çok yakışır.

Hamile Kıyafetleri 2019

 

Kısa saç kadının geçirdiği bu zorlu hamilelik döneminde özellikle tercih edilecek olacak saç modelidir ve son yıllarda farklı kesim türlerinde kısa saçlar oldukça moda. Zaten hamilelik döneminde saçların döküldüğü de göz önüne alınırsa kısa saçta bu sorun hem de çok rahat olup tüm hamile kıyafetleri ile dertsiz tasasız kullanılabiliyor.


FOTO GALERİ / Hamile Kıyafetleri 2019ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.