Kadın ve Moda

Adl 2014 Kaban Modelleri

14.10.2013
Adl 2014 Kaban Modelleri

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından biri olan Adil Işık yeni sezon koleksiyonu mağazalardaki yerini aldı. Koleksiyondaki parçalardan biri de Adl 2014 kaban modelleri.

Özellikle son zamanlarda iyice ihtiyaç hissettiğimiz, soğuk günler için gardımız olan kabanlar saklandıkları yerden çıkıyor. Kabanı eskiyenler, dar veya geniş gelenler ya da değişik model arayan bayanlar için Adl 2014 kaban modelleri iyi bir seçenek olabilir.

Çünkü Adl 2014 kaban modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda da her zevke hitap edebilmeyi başarmış.

Yılların eskitemediği ekose diye adlandırılan kareli desenler yine en şık hali ile Adl 2014 kaban modelleri arasında yer alıyor. Adl 2014 ekoseli kaban modelleri kapüşonlu kısa kesim ve salaş modelleri oldukça şık bir görünüme sahip.

Yine Adl 2014 kapüşonlu kaban modelleri hem uzun hem de kısa modelleri ile yer alıyor yeni sezonda. Geniş kesim kaplar ise diğer birçok marka da yer aldığı gibi Adl 2014 kaban modelleri arasında da yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. gülser dedi ki:

  bu kap şeklindeki adil ışık kaban modelleri var ya onlar ısıtır mı ki hem de murtat kollu

 2. derya dedi ki:

  adl kaban modelini beğendim kaç tl olduğunu öğenebilir miyiim

 3. feyza dedi ki:

  ekoseli kaban modellerinin başka hangi renkeri var acaba adil ışık kaban modellerine baktım sitesinde göremedim mağazalarında falan gören var mı farklı renkleri de var mıydı

 4. acıhayat dedi ki:

  ald kaban modellerine bayıldım bunlar ne kadar güzel kaban modelleri böyle

Tüm Hakları Saklıdır.