2013 Gelinlik Modelleri

04.05.2013
1.520
A+
A-
2013 Gelinlik Modelleri

Bayanların en özel günlerinde giyindikleri gelinlik modelleri 2013 yılında yine oldukça güzel tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelin adayları için bu özel günlerindeki heyecanlarına ortak olmak ve bir nebze de olsa yardımcı olabilmek için 2013 gelinlik modellerine yer verdik bu yazımızda.

Evlilik kararının verildiği ilk günden itibaren bayanlar en mutlu günlerini taçlandıracak gelinlik modellerini araştırmaya ve kendisine en uygun olanını seçmeye çalışır. Doğal olarak hangi yılın gelini olduğunuzda oldukça önemlidir. Çünkü gelinlik modelleri her yıl farklı modellerle her zevke göre birçok farklı tasarımla karşımıza çıkar. Bu yüzden hayatınızda belki de en zor seçeceğiniz kıyafetiniz gelinliğiniz olacaktır.

Elbette bu konu da size fikir verecek olan en yakın kişi hayatınızı birleştireceğiniz eşiniz olacaktır. Bu mutlu birlikteliğe adım atarken gelinlik seçimi konusunda da sizden desteğini esirgemeyecektir. Tabi gelinlik modellerinden birini seçerken damatlık modeliyle uyumlu olmasına dikkat etmek de gerekir.

Konu bu kadar özel olunca sadece gelinlik modelleri üzerine tasarım ve üretim yapan birçok firma bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda İzmir’de gelinlik üzerine fuarlar düzenleniyor.  Miss Defne gelinlik modelleri kişiye özel tasarımlarla birlikte oldukça şık ve farklı tasarımlarla göze çarpıyor.

Hoş tasarımlarıyla dikkat çeken bir diğer koleksiyonu ise 2013 akay gelinlik modelleri oluşturuyor. 2013 dai gelinlik modelleri gelinlik arayışında oldan bayanlar için iyi alternatifler sunuyor. Uzun yıllardır gelinlikte marka haline gelen 2013 esen arıcan gelinlik modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu mutlu gününüzün en güzel şekilde geçmesi ve ömürlük mutluluğunuza tam da istediğiniz gibi bir gelinlik modeli ile adım atmanız dileğiyle.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.