Kadın ve Moda

Gölge Saç Modelleri

10.07.2019
Gölge Saç Modelleri

Öne çıkan saç tarz model çeşitleri arasın da her zaman gölgeli saç modelleri olmaktadır. Saçınızı tek bir renk yapmadan görünümünüze hayat katmanın zahmetsiz yolu. Instagram’da en çok popüler olan son saç trendi, saçınıza boyut kazandıracak yeni ve yenilikçi bir yol olan gölgeler. Gölgeli saç trendi, saçınıza daha hafif tonlar eklemek değil, tam tersi. Gölge tonlama tekniği, renginize en doğal görünen şekilde derinlik katmak için kullanılır. Bu teknik, gölge efekti elde etmek için koyu saç üzerine yerleştirerek yapılmaktadır. Renk, avuç içi boyama yöntemiyle saçınıza fırça ile uygulanır. Bu, saç renginin saçlarını boyamak için avuç içlerini ve parmak uçlarını kullanması gerektiği anlamına gelir. Oldukça basit gelse de, kuaförde yaptırmak en iyisidir. Koyu boyaların çok fazla bir kısmını tek bir yere eklerseniz, onu dağıtabilirsiniz.

Başlıklar

Gölge Saç Renkleri

Saç profesyonel olanlara göre, gölge tonları en uzun kalıcı boyama uygulamaların da biri olmaktadır. Düzenli gölgelerin yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İster inan ister inanma, gölge saç köklerinizi rötuş yapmak zorunda kalmadan 4 ila 6 ay süre kalıcı olacak. Bu muhtemelen saçlarınızı yenilemenin en az bakım gerektiren yollarından biridir.

2019 Gölge Saç Modeli

Gölgeli saç model ve gölge saç renkleri işlemin de kolay ile özelleştirilebilir ve her saç modelleri için de uygun olmaktadır. Daha fazla boyut için gölge ton tekniğini diğer saç boyama teknikleriyle de birleştirebilirsiniz . Saç üzerin de olan gölge etkisini yaratılmasını zaten profesyonel olan kuaförler kolaylık ile de yapmaktadır.

[haber id=”41535″]

Gölge Saç Boyası

Yumuşak ve organik bir kök vermek için bebek ışıkları ve balyaj ile birlikte gölge tonlama kullanılır. Şampuan kabında, kök bölgesinde özel bir formda yarı kalıcı tonlar uygulanır ve parlaklığı korumak için saç çizgisini dışarıda bırakılır. Bunun 10 ila 15 dakika boyunca beklenmesine izin verilmeli ve müşterinin sarı beklentisini karşılamak için formüle edilen ortama ve uçlara bir toner uygulanır. Gölge saç boyası seçimleri önemlidir. Saçınızın gölge tonlama ile karıştırılmasının avantajı, saçlarınıza hayat kazandıracak bir miktar hafiflik elde edeceğinizdir. Yeniden büyüme doğal ve ultra yumuşaktır – sert çizgiler yoktur.

2019 Gölge Saç Modelleri

Karamel Saç Modelleri

Bu yıl ve geçtiğimiz yıl da da en popüler saç tonu rengi olan karamel saç rengi çok daha fazla talep görmeye devam ediyor. Karamel saç rengi modelleri tek bir tondan oluşmamaktadır. Birçok farklı tonları da bulunmaktadır. Karamel tonu, açık kahve tonu, karamel kahve tonu, koyu kahve karamel tonu, bütün tonları ayrı ayrı güzel durmaktadır. Sıcak bir ton olduğu için ten renginin de fark etmeyeceğini düşünüyorum. Her ten rengine de çok yakışacağını söyleyebilirim. Bazı insanlar sadece beyaz tenli insanlara yakışacağını söylese de bence esmer tenlerde de gayet güzel olacaktır.

2019 Gölge Saç

Karamel saç modelleri tonun da isterseniz kaşlarınızı da bir ton açtırabilirsiniz daha güzel durması için. Kaşlarınız koyu renkte ise açtırmadan çok güzel duracağını düşünmüyorum. Bu rengin tam saçınıza tam renk olmasını istiyorsanız mutlaka kuaförünüze danışmanız gerekmektedir. Hem kaşlarınızın da açılmasında kuaförünüz yardımcı olacaktır. Evde yapılan bakır kahvelerde tam renk çıkmayabilir. Bu renk açık bir renk olduğu için dikkat çekmektedir. Açık renkte bir renk tonunuz var ise size çok yakışacaktır. Hem canlı hem farklı bir renk olduğu için herkes tarafından tercih edilmektedir. Havanıza hava katmak içinde bu rengi tercih edebilirsiniz. Bu yıllarda ünlülerimiz arasında da popüler bir renk arasındadır. Özellikle yabancı ünlüler arasında daha çok tercih edilen bir renktir.

[haber id=”40830″]

Sarı Gölge Saç Modelleri

Saçlarınıza gölge atmak istiyor iseniz ev de boyama işlemi ile açık sarı renk tonların da orta kahverengi tonlarına doğru altı ton da saçlarınıza gölge vermiş olursunuz. Sarı gölge saç modelleri çoktur çünkü sarı her renk tonuna uyum sağlamaktadır.

2019 Gölge Saçlar

Bu tipik bronde saç renk tonu değildir. Bronde, sarı ve kahverenginin arasında kalan bir gölge. Bu saç rengi çoğunluk ile boyut veren sarışın vurgular ile kahverengi bir tabandan oluşmaktadır. Öte yandan 2018 ‘de yükselişe geçen ombre uygulmasına da benziyor. Bu saç trendi, yavaş yavaş birbiri içine geçerek kahverengi ve sarı tonlar içerir . Sarı uçlara dönüşen koyu bir dible başlar. Neredeyse bir ombre, ama çok daha yumuşak bir geçişle. Renkler birbiriyle yumuşak eriyerek güzel bir boyut yaratır. Sarı gölgeli saç modelleri renk eritme tekniği kullanılarak yapılabilir. Bu, gölgeleri herhangi bir satır bırakmadan birlikte karıştırmak anlamına gelir. Doğal esmer ten rengine sahip olanlar, saç kökleri zaten karanlık olduğundan dolayı da, bu boya işi için mükemmel adaylardır. Daha hafif saça sahip olanlar, köklerini daha cesur bir etki için koyultmak zorunda kalabilirler.

2019 Gölgeli Saç Modelleri

Bu renkleri isteyenlerin önce köklerini koyultması gerektiğini söyleyebiliriz. Doğal esmerler bu adımı atlayabilir. Aynı zamanda bu kadar dayanılmaz kılan koyu tonlu kontrastı yaratmak için bir parlatıcı ve bir toner kullanılmalı. Doğal esmerler kadınlar için en düşük bakım gerektiren boyalardan biridir. Kökler koyu kaldığı için, kuaförünüzü bir süreliğine görmeye gerek yok.Çünkü saç renginiz siz yaptıktan sonra bile aylarca gözükmeye devam edecektir. Saçların ne kadar uzarsa, o kadar da güzel olacak. Sıkı programları olan bayanlar, yeni mevsime yeni bir değişim ile başlayacakları harika bir saç trendi. Düşük bakım gerektirecek, zamana göre daha iyi olan güzel saçlar elde edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar