Samsun Yabancılar Pazarı

2
1

Bu yazımızda sizlerle Samsun ilimizde bulunan fakat ülke çapında üne sahip olan Samsun yabancılar pazarından söz edeceğiz.

Uluslar arası üne sahip olan Samsun yabancılar pazarı samsunda ulaşımın kolay olduğu bir mevkide bulunuyor. Eskiden ve halk arasındaki ismiyle Rus pazarı olarak da bilinir.

Eskiden bugüne adı üstüne yurt dışından gelen esnafların ürünlerini pazarladıkları yerdir yabancılar pazarı. Fakat bugün yurt dışından gelen esnaftan daha çok Samsun  yabancılar pazarında yerli esnafı görmek mümkün.

Aklınıza gelen hemen her şeyi Samsun yabancılar pazarında bulmanız mümkün. Giyimden ayakkabıya ve çantaya, aksesuarlara kadar en son moda kıyafetler Samsun yabancılar pazarında uygun bütçeyle bulunabiliyor.

Samsun yabancılar pazarında sadece kıyafet değil eviniz için perde, örtü ve birçok çeşitte ev aksesuarı bulmak mümkün. Oldukça farklı ürünlerle herkese hitap edebiliyor.

Samsun yabancılar pazarı içerisinde bulunan kafe ve restoranlar alışveriş sırasında dinlenme imkanı sunuyor çocukların oynayıp eğlenebileceği bir alanda unutulmamış samsun yabancılar pazarında. Hemen yakınında bulunan otopark ise yakınlığı ile oldukça avantaj sağlıyor.

Biraz olsun Samsun yabancılar pazarından bahsettik bu yazımızda. Eskiden gelme bir havası olan Samsun yabancılar pazarına yolunuz düştüğünde uğramayı unutmayın.

Önceki İçerikSade Topuz Modelleri
Sonraki İçerikMülakatta Nasıl Giyinilir?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz