Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

25.02.2013
870
A+
A-
Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

Bu yazımızda sizlere dünyanın en vazgeçilmez otomobil markası olan Mercedes-Benz’in Yeni SLK Serisinden bahsedeceğiz. Yeni SLK modelinden istediğiniz tüm özellikler fazlasıyla mevcut.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araçların tasarımdan tutunda güvenlik donanımları, konforu, çevreci özelliği, zengin donanım ve aksesuar yapısıyla, güçlü, dinamik ve çevik bir araç olma özelliği ile en gözde modeller arasındadır.

İnsana heyecan veren bir tasarıma sahiptir. Dinamik bir dış görünüme sahip olan Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi bu muhteşem araç iç tasarımı ile spor, lüks bir görünüme ve konfora sahiptir.

Dolayısı ile sürüşleriniz keyifli ve eğlenceli bir durum almaktadır. Sürücünün her türlü rahatı düşünülerek tasarlanan Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araçlar tamamen ergonomik ve akıllı bir tasarım kullanılmıştır.

İç görünümünde yapılan birçok teknik yenilik Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi aracı çok daha cazip hale getirmekte.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araç güvenliği dört safhadan oluşmakta. Birinci durumda sürücüye zorunlu olarak tanımlaması gereken yerleri güvenli bir şekilde yapmasına olanak sağlar.

İkinci durumda ise herhangi bir tehlike durumunda birçok önleyici tedbir riskleri min. Seviyeye indirmek için aktif hale getirilir.

Üçüncü durumda herhangi bir kaza durumunda yolcular yüksek güvenlik sistemleri tarafından koruma altına alınır.

Son durunda ise yeni kazaların olma durumunu en aza indirmek için gerekli tedbirleri otomatik olarak sağlar.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araç fiyatları ise 197.000 TL dır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.