Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

03.03.2019
2.423
A+
A-
Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

Bu yazımızda sizlere dünyanın en vazgeçilmez otomobil markası olan Mercedes-Benz’in Yeni SLK Serisinden bahsedeceğiz. Yeni SLK modelinden istediğiniz tüm özellikler fazlasıyla mevcut.

Araç sahiplerinin ihtiyaçları iyi düşünülerek hazırlanmış bir model olan Yeni SLK, heyecan veren tasarımı ve sürüşlere keyif katan özellikleriyle otomobile yeni bir soluk getirmektedir. Hareket etmezken bile hareket işareti veren, Coupe benzeri yan görünümüyle de farkını göstermektedir.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araçların tasarımdan tutunda güvenlik donanımları, konforu, çevreci özelliği, zengin donanım ve aksesuar yapısıyla, güçlü, dinamik ve çevik bir araç olma özelliği ile en gözde modeller arasındadır.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

İnsana heyecan veren bir tasarıma sahiptir. Dinamik bir dış görünüme sahip olan Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi bu muhteşem araç iç tasarımı ile spor, lüks bir görünüme ve konfora sahiptir.

Gövdesinin ok şeklinde uzanması, dinamik hatları, otomobilin motor sporlarından alınan ilhamla tasarlandığını akla getirmekte. Ayrıca otomobilin iç kısmı da beklentileri tümüyle karşılayacak cinsten. Zarif gösterge yerleri, hoş dizaynı ve rahat koltukları ile otomobil severlerinin beğenisini kazanacak cinsten olduğunu söyleyebiliriz. Şık görünüm ve konforu birleştiren bu otomobil oldukça ince düşünülmüşe benziyor.

Dolayısı ile sürüşleriniz keyifli ve eğlenceli bir durum almaktadır. Sürücünün her türlü rahatı düşünülerek tasarlanan Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araçlar tamamen ergonomik ve akıllı bir tasarım kullanılmıştır.

İç görünümünde yapılan birçok teknik yenilik Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi aracı çok daha cazip hale getirmekte.

 

Mercedes-Benz Yeni SlK Serisini eşsiz yapan özellerden biri de gelişmiş teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde yararlanmayı bilmesidir. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansın sağlanması için gösterilen çabalar sonucunda otomobilden alınan verim de artmış oluyor.

 

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araç güvenliği dört safhadan oluşmakta. Birinci durumda sürücüye zorunlu olarak tanımlaması gereken yerleri güvenli bir şekilde yapmasına olanak sağlar.

İkinci durumda ise herhangi bir tehlike durumunda birçok önleyici tedbir riskleri min. Seviyeye indirmek için aktif hale getirilir.

Üçüncü durumda herhangi bir kaza durumunda yolcular yüksek güvenlik sistemleri tarafından koruma altına alınır.

Son durunda ise yeni kazaların olma durumunu en aza indirmek için gerekli tedbirleri otomatik olarak sağlar.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi araç fiyatları ise 197.000 TL dır.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi Dikkat Çekenler

İnsanı heyecanlandıran tasarımı ile en belirgin nokta olup dikkatleri celb etmektedir. Hem iç hem de dış alanda bu dinamizmin egemenliğine kapılmamak mümkün değil. İç kısmın spor lüks dokusu da insanı kendine çeken bir başka özelliktir. Sürüşün güvenli ve rahat olması için de çeşitli önlemler alınmış, sürücü çevresinde akıllı ve ergonomik tasarım tercih edilmiştir.

Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

Her zevke hitap edecek şekilde itinayla hazırlanan modellerde, farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Spor arabaların vazgeçilmez rengi kırmızıdan, klasik gri ve siyah renk otomobiller sizleri bekliyor. 

 

FOTO GALERİ / Mercedes-Benz Yeni SLK Serisi ve Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.