Krepe Balyajlı Saç Nedir ve Modelleri

22.04.2016
1.863
A+
A-
Krepe Balyajlı Saç Nedir ve Modelleri

Krepe balyajlı saç modelleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek, modelleri sergilemek ve aralarından hangilerini beğendiğimizi paylaşmak istiyoruz.


Krepe balyaj nedir sorusunu kısaca cevaplamak gerekirse; saçın kökünden ucuna doğru koyulaşan balyaj çeşidine krepe balyaj denir. Krepe balyaj son dönemde çok fazla talep görüyor ve bu ilgiyi de sonuna kadar hak ediyor, diye düşünüyoruz. Hemen aşağıda yayınlanmış olan resimlerde görüldüğü gibi çok şık ve göz alıcı örnekler mevcut. Kısa ya da uzun krepe balyaj saçlar bir arada yer alırken, renk konusunda da mümkün olduğu kadar farklı tonları sunmayı uygun gördük. Abiye ve günlük krepe saç modelleri bir arada yer alırken, şıklıkta çeşitli farklılıklar da ortaya çıkıyor. Bize göre en güzel krepe balyaj saçları da belirlemek istedik ve bir liste hazırladık.

Altı numaralı model bizim en iyiler listemize girmeyi başardı ve gerçekten çok şık bir model olduğunun altını çizmek istiyoruz. Renk tonu her ne kadar biraz farklı gelse de çok güzel durduğu da ortada. Dört numarada bulunan krepe balyajlı saç için de listemizde olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. On beş ve on dokuz numaralı saçlar da bizlerin çok güzel bulduklarından oldu ve listemiz de tamamlanmış oldu. Sizler de alttaki yorum alanına, en güzel bulduklarınızı yazabilirsiniz. Diğer konularımızdan yazılara da bakabilmeniz için onları da sıralamak istedik. Tıklayarak tüm detayları görüntüleyebilir ve yorumları inceleyebilirsiniz.

Balyaj Saç Modelleri

Renkli Saç Modelleri

Karamel Saç Rengi


FOTO GALERİ / Krepe Balyajlı Saç Nedir ve ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.