Justin Bieber Kimdir?

23.02.2019
4.266
A+
A-
Justin Bieber Kimdir?

Justin Bieber 1 Mart 1994’te Straford, Ontario’da doğdu. Annesi Pattiemallete, az gelirli birçok işte çalışarak JustinBieber’i tek başına yetiştirdi. JustinBieber büyürken piyano, bateri, gitar ve trompet çalmayı öğrendi ve yerel bir şarkı yarışmasında şarkı söyleyerek ikinci olur.Piyano, bateri gibi müzik aletleri çalmayı kendi kendine öğrenen Justin Bieber  henüz 13 yaşındayken yerel bir şarkı yarışmasına katılır ve Neyo’ nunSoSick adlı şakısını seslendirir. Yeteneği o zamanlarda fark edilen Bieber yarışmada ikinci olur. Bu sırada ailesinin ve arkadaşlarının görmesi için YouTube’a performans videosunu koyar. Ailesinin ve arkadaşlarının görmesi için, YouTube’ da performansının videosunu paylaşmasının ardından popülerliği giderek artmaya başlar.Siteye söylediği diğer şarkıları da eklemeye devam eder.

Justin Bieber Kimdir?

Justin Bieber Nasıl Ünlü Oldu?

 

SoSo Def’ in pazarlama eski yöneticisi ScooterBraun, Bieber’ in daha sonraları paylaştığı videolardan birine tesadüfen rastlayınca, JustinBieber’ i etkileyici bulur ve hemen annesi Malette ile irtibata geçer. Gerekli izni aldıktan sonra JustinBieber’ e demo kaydı yapılır. 2008 YILINDA Island Recors ile anlaşma yapan JustinBieber’ in menajeri de ScooterBraun olur ve Bieber kariyeri için bu tarihten sonra Atlanta’ ya taşınır.

   

Justin Bieber Ünlüler Basamağında Çok Hızlı Yükseldi

JustinBieber’ in ilk single’ ı ‘One Time’, 2009 yılının temmuz ayında yayınlanmıştır. Yayınlandığı ilk hafta Kanada’ da 100 şarkı içinden ilk on şarkı arasına girmeyi başarmıştır. 2009 sonbaharında inanılmaz satış rakamlarına ulaşan single, Kanada ve ABD’ de platin, Avustralya ve Yeni Zellanda’ da ise altın kazanmıştır. Bilboard’ da 17 numaraya kadar çıkan şarkı, JustinBieber’ in daha çok tanınmasını sağlamıştır.Bu sayede JustinBieber’in popülerliği giderek artar ve bu gün herkesin dinlediği ve aradığı bir şarkıcı durumuna gelir.

Justin Bieber Kimdir?

Günümüz gençliğinin idollerinden biri olan JustinBieber, gerek ünlü olma şekli gerekse yaşam tarzı ile popülerliğini korumaktadır. İlk single’ ın ardından yaptığı diğer albümlerde çıktıkları dönemlerde üst sıralarda yer alan şarkıcı Babyklibi ile YouTube’ da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. Şarkılarının yanı sıra danslarıyla da gündeme gelen Bieber, kendi çektiği video klipleriyle popülerliğini arttırmıştır.       

FOTO GALERİ / Justin Bieber Kimdir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. arzu dedi ki:

    bu muymuş justin bieber ama çok yakışıklıymış.