2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

23.02.2019
437
A+
A-
2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

Bu sene 2019 yılının takip edilmesi gereken 7 moda trendi farklı tasarımlarla değişik mevsimlerde geniş bir yelpaze sunuyor. Şüphesiz her kadının kendine özgü değişik giyim kuşam beğenileri söz konusudur. Fakat moda tasarımcılarının yetenekli ellerinde hayat bulan giyim örnekleri, ortak şekilde tercih edilmektedir. Bu yılın modası daha geniş ve canlı renklerle farklı kombinlerin bir araya getirilmesidir. Böylece kış veya yaz sezonu için konsepte uygun kullanılabilecek kombinler yaratmaya imkanı sunuluyor.

2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

 1. Gökkuşağı Gibi Şık Tasarımlar

 Bu sene gökkuşağı desenli tasarımlar altında hazırlanmış farklı modeller ön plana çıkıyor. Ceketler, kabanlar ve elbiseler özellikle dış görünüm açısından özel renk skalası ile etkili bir görsel sağlamaktadır. Tabii bu modeller her kesime hitap etmez. Ancak podyumlardan sokağa taşınan gökkuşağı rengindeki tasarımlar, iddialı ve farklı olmayı sevenler için tercih imkanı sunuyor.

 2. Hoş Fırfırlı Modeller

2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

 Bu yıl kadınsı görünümler giysilerde daha fazla ön plana çıkıyor. Payetler ve dantel fırfırlar bu sene kabarık önünde görünümlü giysilerle daha dikkat çekici bir tarz sunuyor. Üstelik fırfır tasarımlar boyun bölgesinden başlayarak ayak bileklerine kadar iniyor. Farklı kabarık derecelendirmesine göre bazı yerler daha az bazı yerlerde daha çok tutulmuş durumda.

 3. Kırmızı Trend Modeller Arasında

 Bahar ayları dendiği zaman kırmızı tonlar daha çok tercih edilir. 2019 trend modelleri arasında ise kırmızı renk yeniden giysilerle buluşuyor. Özellikle bahar modası için tüm koleksiyonlarda yerini alıyor. Özellikle kırmızı ceketlerde ve elbise modellerinde tek renk olarak farklı tonlarda sunulmuş durumda.

2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

 Şüphesiz kırmızıdan vazgeçmek mümkün değil. Ancak bu sene daha çok ön plana çıkan kırmızının parlak tonları, elbise ve ceketler de modayı belirlemektedir. Tabii diğer birçok farklı giyim modeli altında da kırmızı tonlarda hazırlanmış elbiseler, bu yılın trendini belirliyor.

 4. Boyalı Kıyafet Çeşitleri

 Bu sene bahar ayları ile başlamak üzere giysilerde rengarenk boyalar dikkatleri üzerine toplayacak. Bazı giysilerde renklendirme yöntemleri kullanılmışken, bazı kişiler içinse serpiştirilmiş renk tasarımları dikkat çekiyor.

2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

 Bütün farklı giysilerin üzerine serpiştirme veya renklendirme yöntemleri eş ile yapılan tasarımlar, tamamen doğal bir görünüm sunuyor. Böylece bütün farkı ten renklerine, giyimleri ve konsepte uygun giysi çeşitlerini elde etmek oldukça kolay.

 5. Kabarıklı Kol Tasarımlar

 Giysilerde konu kollar olduğu zaman bu yıl bahar ayları yoğun bir tasarımla karşı karşıya kalıyor. Daha çok büyük giyim örneklerinin bu yıl trend olduğu moda dünyasında, kabarık kollu tasarımlar dikkatleri üzerine topluyor.

 Özellikle davet ve organizasyonlar söz konusu olduğunda, kabarık kollu elbise çeşitleri çok fazla görünecek gibi durmaktadır. Normal tasarımlarla hayat bulan kabarık kollu örnekler, daha sıra dışı ve özgür giysilerle de bütünleştirilmiş durumda.

 6. Kargo Pantolonlar Yeniden Moda

 Özgür ve özgün bir tasarım sunan kargo pantolon çeşitleri, bu yılın sıcak aylarında rahat bir kullanım imkanı tanıyacak. Bu pantolon çeşitleri sağladığı rahatlığın yanı sıra, etkileşimli tasarımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Üstelik abartılı şekilde hazırlanmış cepleri kışın botlarla yazın ise terlik veya sandaletler ile tarz bir görünüm sunuyor.

2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

 7. Yamalı Kot Çeşitleri

 Kargo pantolonlar ile beraber bu sene yamalı kot çeşitleri farklı ve dikkat çekici bir seçenek sunuyor. Özellikle günlük olarak dışarı çıkarken daha özgür bir tasarım isteyen kadınlar için, değişik giysilerle harika bir kombin imkanı sağlıyor.

 Farklı renklerden oluşan yamalar, tasarımlar üzerinden tarz bir görüntü vaat etmiş durumda. Ayrıca siz de artık giymekten sıkıldığınız değişik pantolonların üzerine yama gerçekleştirerek, yepyeni bir pantolon ortaya çıkarabilirsiniz.

FOTO GALERİ / 2019 Yılının Takip Edilmesi Gereken 7 Moda Trendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.