Erkekler İçin Tecrübe Garantili Sevgili Bulma Yöntemleri

24.05.2018
1.438
A+
A-
Erkekler İçin Tecrübe Garantili Sevgili Bulma Yöntemleri

Sevgiliniz yok ve sevgili arıyorsanız size bir çok yöntem sunabilirim. Ve bunlar tecrübe ile sabittir. Size son 3 yılda sayısız sevgili yaptığım yöntemleri sunayım. Bunlardan bazıları sosyal medya, bazıları programlar, bazıları da telefon uygulamalarıdır. Başlayalım o zaman altın değerinde ki tavsiyeleri vermeye : )

Öncelikle kendinize göre seçim yapacaksınız, örneğin İstanbul da cafe ortamınız varsa, swarm uygulamasını hala aktif olarak kullanan kızlar tek tük de olsa kaldığı için size de önerebilirim. Swarm ‘dan kız düşürmek, yani foursquare ile yeni özellik olan gizli check in yaparak mekanda ki check in yapmış kızların olup olmadığını bulabilirsiniz.

Diyelim foursquare yada swarm kullanmıyorsunuz ve evden çıkmıyorsunuz? Ne önerirsiniz bana derseniz, evde oturup kız kovalamak için en ideal yöntem Tinder yada Happn uygulamalarıdır. Emin olun bunların reklamını yapmak için yazmıyorum, ben burada iki uygulamadan da 50 liralık “coin” almıştım, yani daha çok eşleşme yaşanmasına olanak veriyor bu coinler, bu sayede en az 50 kişi ile buluşmuşumdur. Bunlar arasında hangisini önerirsiniz derseniz, Happn evden çıkmadığınız için pek işe yaramayacaktır, evinizin önünden birileri geçmedikçe, eşleşmeniz de muhtemelen olmayacaktır. Happn ile sevgili bulma  nasıl oluyor diye merak ediyorsanız, Happn uygulaması konum bazlı çalışmaktadır, atıyorum siz X meydanın da yürüyorsanız, sizin X mekanına en yakın aktif bayanları listeler, mesafesine göre de sıralar. Bu sayede karşılaştığınız bayanları bir ihtimal bulma ihtimaliniz de olabilir, eğer ki bu uygulamayı karşı cins de kullanıyorsa.

Tinder nedir? Tinder ile nasıl kız arkadaş bulunur ? diyorsanız, happn ‘ı anlattığımız gibi Tinder ‘ı da detaylı anlatacağım, ilk konuşma cümleleri için taktikler vereceğim. Tinder da yabancı kızlara ilk ne yazıyorsun tanımadan etmeden diyorsanız ! İlk cümlelerim genelde profil resmin de bulunan bir durum hakkında yorumum oluyor. Misal arabalı bir resim varsa, o arabanın rengi füme mi anlamadım ? gibi karşı tarafa aksiyon aldıracak, abaza tabirine de girmemiş olacaksınız.

Kız cevap vermezse ne yapıyoruz ? Tinder yada Happn da yazdığınız kız size dönmezse, üst üste yazmayın ve sakın kaba olmayın. Yalan dolan ile abartıyı kullanabilirsiniz, misal 2-3 saattir mesaj atıp atmadığını merak ediyorum gibi. Yine dönmezse en az bir hafta yazmayın derim : ) Sonrasında son ama son kez bir deneyin derim şansınızı.

İnstagramdan kız düşürmek kaba tabir de olsa, doğrusu; instagram ile sevgili bulma, herkesin en merak ettiği konuların başındadır. Bu sayede belki instagram dan beğendiğiniz kızları eklerken, mesaj atarken ne yapacağınızı bilirsiniz. İlk yöntem kızları hemen eklemeyin, mesaj gönderin. Önce bir mesaj ile kendinizi gösterin ve profiliniz de açık olsun, sizi görebilsin. Mesajınıza dönüş yapmazsa, profilinizi gizleyin, resim sayınızı arttırın ve sizde onu ekleyin. Eğer bir ihtimal var ise, o da sizi merak edip ekleyecektir. Ne olursa olsun, selam tanışalım mı gibi, ilk dakikadan sohbet etmeden, bilmeden etmeden konuşmadan tanışalım mı gibi evet’li hayır’lı cümleler kurmasını beklemeyin. Çünkü size evet derse, tanımadığı birine atlamış olur, bunu yapacak kız, sevgiliniz olsa da hayır gelmez, sizleyken de her mesaja her yazana döner demektir. 🙂

Şimdilik bu kadar, gelen yorumlar olursa cevaplayacağım ve her ay düzenli içerik girerek sizlere güncel yöntemler sunacağım. Çevresi olanlar da bara gidebilir, bayağı bir kız arkadaşı oradan da yapmıştım 🙂 öneririm, tecrübe ile sabittir. Kız tavlamak için tek şart gerekiyor, oda cıvık olmayın yeter !


FOTO GALERİ / Erkekler İçin Tecrübe Garantili Sevgili Bulma YöntemleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.