Burçlar ve Kadınlar Kova Burcu

09.03.2019
1.323
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar Kova Burcu

Kova burcu kadınını dedikoduyla doldur doldur dolmaz. Fakat hep esprili bir dile sahiptir.

Hangi konu olursa olsun onu esprili bir dille ifade eder. Kova burcu kadınının en belirgin özelliği kendine özgü olmasıdır.

 

Yaptığı işlerde ve girdiği ortamlarda bu farkını ortaya koyar ve kova kadını olduğunu belli eder. Özgür kız tanımı kova burcu kadınının özgürlüğüne büyük önem verdiğini anlatmaya bilmem yeter mi ama kova kadınının özgürlüğünü kısıtlayarak bir şey yaptıramazsınız.

Her kadının romantik olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu durum kova burcu kadını için geçerli değildir. Sadece aşırı derece romantik değildir.

Kova burcu kadını çok iyi bir dost, iyi bir arkadaştır. Bir kova kadını ile arkadaşsanız bu ahretlik olabilir. Aşk ilişkilerinde kova kadının başlangıçta duygularını pek kolay ifade ettiği söylenemez. Fakat ilişkilerde yönetmeyi sever ve otoriterdir.

Burçlar ve Kadınlar Kova Burcu

 

Çok marifetli olan kova kadınları akıllı ve beceriklidir.  Kova kadınları hem değişen hem de aynı kalabilen nadir insanlardandır. Eğlenceli ve hareketli biri ile yaşamak istiyorsanız kova kadınını seçmelisiniz.

Zaman kaybetmekten hoşlanmayan bir yapıları olduğundan dolayı konuşma tarzları biraz direkt ve pratiktir. Zihin kapasiteleri akademik başarıya oldukça yatkındır. Gerçek dost bildiği insanlardan asla vazgeçmezler. Geçmişine özellikle geçmiş anılarına çok bağlıdırlar. Bundan dolayı çocukluklarına dair birçok şeyi atmaya kıyamazlar.

Kova Burcu Kadının Aşk Hayatı

Kova burcu kadını yeni bir ilişkiye başlamak istediğinde duygularını saklarlar. Elde edilmesi zor kadını oynarlar. Karşısındaki kişiyi zorlamaktan hoşlandıkları için zor kadın rolünü severek yaparlar. Karşısındaki kişinin dış görünüşünden daha çok samimiyetine önem vermektedir. Şayet samimi bir insansanız Kova kadını nezdinde artınız bol olacaktır. İletişim korkusu yaşadığından dolayı aşka çok çabuk kendini kaptırmaz. Hayatını biriyle paylaşma konusunda bir acelesi olmadığından evlenme konusunda erkenci değildir.

Burçlar ve Kadınlar Kova Burcu

Aşk ve evlilikte anlayış ve özgürlüğünün kısıtlanmamasına önem verir. Karşındaki kişiden kendini anlayacak kadar zeki olmasını ister. Muhatabı olan kişinin, yapacağı şeyler konusunda görüş alışverişi yapması kova kadınını etkileyen önemli bir özelliktir. Çekici olmasından dolayı kalabalıklar içerisinde bile fark edilirler. Ciddileşen ilişkiler onları korkutur. Kendilerini geri çekerler. Doğru kişiyi bulduğuna emin olduğunda bütün kapılarını sonuna kadar açar.

Kova Kadının Farklılıkları

Kalabalıklar içinde bile fark edilen Kova kadının ayırt edici özellikleri vardır. Bunlar; dünyaya ve yaşama baktığı perspektif, tarzı, dinleme yeteneği, özgürlüğüne olan düşkünlüğü, dürüst olan yaratılışıdır.

 


FOTO GALERİ / Burçlar ve Kadınlar Kova BurcuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.