Yeni Sezon Balık Etek Abiye Modelleri 2013

10.04.2013
2.331
A+
A-
Yeni Sezon Balık Etek Abiye Modelleri 2013

Abiye elbise modelleri arasında her yıl yerini alan modellerden birisi olan balık etek abiye modelleri 2013 modasına göz attık siz hanımlar için.

Düğün, nişan ve davetlerin kış aylarına göre artacağı aylara yaklaşıyoruz.
Bu günlerde bayanlar şık olabilmek için abiye elbise modelleri arayışına çoktan girmiş görünüyor. 2013 balık etek abiye elbise modelleri bu arayış iyi bir seçenek olabilir.

Yılın moda renkleri parlament mavisi, fuşya, ördekbaşı yeşili gibi renklerin yanı sıra her zaman bayanların tercihlerinde ön sıraları alan kırmızı ve ışıltı seven bayanlar için dore ve lame yeni sezon balık etek abiye modelleri arasında yer alıyor.

Sateninden payetlisine her türlü kumaşın kullanıldığı balık etek abiye elbise modellerinde son yılların gözdesi dantel oldukça şık ve zarif bir görüntü sağlıyor.

Dekolte seven bayanlar için tasarımcılar 2013 balık etek abiye modellerinde özellikle sırt ve göğüs dekoltesine yer verilmiş. Tek omuzlu veya straplez balık etek abiye elbise modelleri ise öne çıkan modeller arasında diyebiliriz.

Fakat balık etek abiye modellerini giymek ve taşımakta biraz cesaret ve özen ister. Çünkü balık etek abiye modelleri vücuda oturan bir kesimi olduğu için ne çok dar olacak hareketinizi dahi kısıtlayacak ne de bedeninizden büyük olup potluklarla göze çarpacak.

Sizlere 2013 balık etek abiye modellerinden bazılarını bu yazımızda tanıtmaya çalıştık. İçlerinden birini beğenerek en güzel günlerinizde giymeniz dileğimizle.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.