Burçlar ve Kadınlar Aslan Burcu

04.03.2019
1.054
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar Aslan Burcu

Hiçbir kadın aslan burcu kadını kadar kendini sevemez galiba. Her bulunduğu ortamda otoriteyi elinde tutmaya çalışır aslan kadını. Lider ruhlu bir yapıya sahiptir aslan burcu kadını.


Aslan burcu kadınını mutlu etmek size biraz pahalıya mal olabilir. Çünkü aslan kadını lükse düşkündür. Eğer gözüne almak için bir şey kestirmişse o alınacaktır kaçış yok. Giyimine ve süsüne oldukça fazla para harcayabilir. Aslan burcu kadını her şeyin en iyisini beğenir.

Aslan burcu kadını kafasına bir şey yapmayı koyduysa yapar. Aslan burcu kadını kimsenin gölgesinde kalmaya dayanamaz her zaman yıldız o olmalıdır. Aslan burcu kadını kısıtlanmayı sevmez, genel olarak bağımsızlığına düşkün olan bir burçtur.

Sakın bir aslan burcu kadını için bu durumun yıllar geçtikçe değişeceğine inanmayın kaç yaşına gelirse gelsin değişmez. İlk bakışta aslan burcu kadını uysal bir ev kedisi gibidir fakat zamanla uysallıktan eser kalmaz. Oldukça sert ve disiplinli bir davranış da sergileyebilir aslan burcu kadını.

Fakat aslan burcu kadını her zaman hoş, bakımlı ve zariftir. Aynı zaman isteklerini gerçekleştirebildiği için aslan burcu kadını elini attığı işlerde başarılıdır. Çünkü aslan burcu kadını çalışmayı seven bir burçtur ve bu yüzden iş konusunda gayet başarılıdır.

Zaten aslan burcu kadını için başarısızlık hazmedilemez bir duygudur ve bir aslan kadınını hasta edebilir. Aslan burcu kadınının azimli bir yapısı vardır.


Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan burcu genellikle gösterişli, estetiğe düşkün, gururlu, özgüvenli, sıcak kalpli bir burçtur.  Genellikle aslan burcu kendince doğru bildiği öğütleri çevresindekiler ile paylaşır, karşısındaki kişinin bu öğütleri isteyip istemediği önemli değildir. Aslan burcu yaptığı eleştiriler ile karşısındakini kırıp kırmadığına fazla önem vermez.

Burçlar ve Kadınlar Aslan Burcu

Aslan burçları lükse düşkün olurlar. İyi ve güzel giyinmeyi severler. Aslan burcu olan kişiler genellikle fazla para harcamayı severler, savurgandırlar. Aslan burcu liderlik meyilli bir yapıya sahiptirler. Aslan burcu olan pek çok kişi doğuştan sanatçı bir yapıya sahiptirler. Aslan burcu cana yakın, dürüst, sıcakkanlı ve hayat enerjisi ile dolu bir burçtur. Kolay olmayan problemleri bile çözecek zekaya sahiptirler. Aslan burcu son derece çalışkandır.

Aslan burcu insanı gösterişli ve alımlı tavırları ile oldukça dikkat çekerler. Aslan burcu genel olarak sosyal yaşamı oldukça hareketli olur. Aslan burcu insanının yaşamına dışarıdan bakıldığı zaman yoğunlukları rahatlıkları görülebilir.FOTO GALERİ / Burçlar ve Kadınlar Aslan BurcuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.