Kadın ve Moda

Avize Modelleri ve Fiyatları 2016

15.09.2015
Avize Modelleri ve Fiyatları 2016

Avize modelleri ve fiyatları 2016 sezonunda nasıl bir değişime uğradı diye merak ediyorsanız, yazımızda bulunmakta olan galerimizde bu sorulara cevap vereceğiz.

Avize modelleri ve fiyatları 2016 dönemi için yepyeni bir şekil aldı. Yeni tasarımlar her odaya uygun bir biçimde sunuluyor. Bu konular ve detaylarla beraber, sezonda öne çıkan tasarımların eleştirisini de yapmaya çalışacağız. Yeni aydınlatmalara göre şekillenen ya da klasik şekilde aydınlatan avize modelleri için galerimiz yeni sezonda aşağıdaki gibidir. Galeriden sonra ise konumuzun diğer ayrıntılarını da sizlerle paylaşacağız.

2016 Avize Modelleri Fiyatları ve Salon Avizeleri

2016 avize modelleri fiyatları ve salon avizeleri hakkındaki yazımıza devam ediyoruz. Salon için yeni dönem avizelerinde öne çıkanlar hem taşlı hem de çeşitli renklerden oluşan asimetrik süsler kombinasyonu oluyor, diyebiliriz. Aslında klasik avize modelleri için de durum daha da değişmiş ve daha süslü bir hal almışa benziyor. Mutfak ya da genç odası için avize modelleri ise çok daha spor bir görüntü aldı, denebilir. Bu spor görüntünün şıklığı etkilemediği, aksine çok daha şık ve estetik bir avize tasarımı oluştuğu ifade edilebilir.Avize fiyatları için değişik ortalamalar verebiliriz. İkea için fiyatlar, çok daha bilinen markalara göre daha uygun denebilir. Kalitesi konusunu ise sizlere bırakıyoruz. Daha uygun ya da daha pahalı markalar da mevcut, bildiğiniz gibi. Bauhaus için de yine uygun fiyatlı ürünlerden söz etmek mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.