Kadın ve Moda

Farklı Saç Renkleri

24.07.2019
Farklı Saç Renkleri

Saçlar bir kadının en önemli aksesuardır. Çünkü gerçekten bakımlı taşların bir kadının tüm havasını değiştirdiği söylenebilir. Saç bakımı en az cilt bakımı kadar önem taşımakta ve düzenli olarak rutin bakım yapmak gerekmektedir. Çünkü kadınların çoğu yataktan kalktığı gibi saçlarını kullanamazlar. Bir çok saç tipi bulunmaktadır saç tipine göre uygulayacağınız yöntemler saçınızın zamanla yıprata bilir. Özellikle günümüzde sık olarak kullandığımız düz değiştiriciler maşalar saçları zamanla yıpratmaktadır. Saçlarımızı yıpratan ve uzamalarını engelleyen en önemli şeylerin başında bu işlemler gelmektedir. Bu nedenle saçlarınızı nemli tutmak adına ne yıpranmasını önlemek adına maskeler uygulamalısınız.

2019 Değişik Saç Renkleri

Saçınıza uygulayacağınız bakım maskeleri ve yağları kullanmaya başladığımızdan itibaren saçlarınızın daha dolgun parlak ve canlı göründüğünün farkına varacaksınız. Özellikle de saçlarınızı boyuyor ya da sık sık ısıda işleme maruz bırakıyorsanız mutlaka maske ve yağlar ile nem takviyesi yapmanızı öneririz. Saçlarını da yağ ya da maske sürmek için vakit bulamıyorum diyorsanız da saçlarınızı yıkamadan önce elma sirkesini biraz suyla karıştırıp saçlarınıza uygulayın. Bu yöntem saçlarınızın daha parlak olmasına yardımcı olacaktır.

[haber id=”40733″]

Kadınların son zamanda oldukça fazla saçlarına boya uyguladıkları görülmektedir. Bir çok farklı saç renkleri bulunmaktadır. Kişi kendine yakışan boyutunu sıklıkla kullandığında saçlarında zamanlı bir yıpranma meydana gelebilir bu nedenle saçlarınızı uygulayacağınız boyanın kalitesi ve uygulama şekli önemlidir. Son dönemlerin saç renginde trend olan renklerde neler olduğuna şöyle bir göz atalım.

Değişik Saç Renkleri 2019

Başlıklar

Bitter Çikolata

Koyu saç renklerin de gizemli bir görünüm vadeden bitten çikolata saç rengi trend olan tonlardan biridir. Çünkü altın rengi yansımalara sahip olan bu özel renk açık ten rengine sahip kadınlarda oldukça şık durmaktadır. Bu saç rengi açık tenli kadınlarda olduğu gibi kumral ya da esmer olan kadınlarda da tercih edilebilmektedir.

Saçlarda Bronz Görünümler

Sıklıkla karşılaştığımız saç renklerinden biri de bronz görünümlü olanlarıdır. Bu görünümler arasında en çok bronz kahve saç rengi ön plana çıkmaktadır. Uzun zaman etkisini kaybetmeyen bu saç rengi bir çok kadın tarafından da tercih edilmektedir. Çarpıcı ve parlak bir görünüme sahip olacağınız bu renkte sizi oldukça iyi hissettirecektir.

Değişik Saç Renkleri

Karamel Saç Renkleri

Karamel saç rengi için çok popüler olduğu söylenebilir. Karamel tonları kadınların favori saç renkleri arasındadır. Göz alıcı olması ve parlak, Işıl Işıl bir görünüme sahip olması sayesinde kadınların kendi kendi rengine uygun seçimi yaparak kullanmaları doğru olur. Karamel tonlar genellikle açık tenli bayanlarda daha şık durmaktadır. Uzun saçlı kadın vardı ya da kısa saçlı kadınlarda dilediğince uygun tonda uygulanabilir.

Bakır Saç

Bakır saç rengi son zamanlarda oldukça dikkat çeken ve oldukça tercih edilen saç rengi arasına girmiştir. Uzun ya da kısa saçlı kadınların ve genellikle de açık renkli kadınların tercih ettiği bakır saç rengi oldukça trend bir saç rengi olmayı başarmıştır. Bakır yansımalara sahip kızıl tonu çok dikkat çekici ve popüler bir renk arasına girmiştir. Bakır saç rengi vermiş olduğu hava neticesinde kişi de oldukça güzel bir görünüm sağlamaktadır. Kaç çekici bir renk olmayı başaran buton kadınların sıklıkla tercih ettiği renkler arasındadır.

2019 Değişik Saç Rengi

Pastel Renkler

Özellikle gençlerin tercih ettiği pastel tonları bu sene de ön plandadır. Pastel tonların bir arada kullanıldığı saç rengi genç kızlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Pembeler, model, mavi dilediğiniz pastel tonları bir arada kullanarak farklı ne harika görünüyorlar. Bugünler sizin daha farklı ve çarpıcı bir izlenim yaratmamıza olanak sağlar. Fakat saç renginiz koyu tonlarda ise pastel tonları taşlarında görünebilir olması için öncesinde saç renginizi açtırmanız gerekmektedir. Saç renginizi açtırdığınız takdirde dilediğiniz pastel tonları saçınızda uygulayabilirsiniz. Kartonlar her yaş grubunun kullanacağı gibi genellikle genç kesime daha çok hitap eden renkler arasındadır.

Balköpüğü

Vardır etkisini kaybetmeyen renklerden biri de kadınların tercih ettiği balköpüğü saç rengidir. Bu saç renginin her ten rengine ayrı bir hava katan özelliği sayesinde oldukça sık tercih edilebilmektedir. Balköpüğü saç rengi sıcak yansımalarıyla en göz alıcı saç renklerindendir. Her yaş grubunun da rahatlıkla tercih edeceği bu taç rengi son zamanlarda da etkisini göstermektedir.

Değişik Saç Rengi 209

Kuzguni Siyah

Maviye göz kırpan parlak siyah bu sene de oldukça fazla ön plana çıkacak sıcak ve daha yoğun bir şekilde kadınlarda görülebilecektir. Bu renk sayesinde yüzünüzü ortaya çıkarabileceğiniz oldukça iddialı bir renktir. Her ten rengininde rahatlıkla kullanabileceği kuzguni siyah iddialı boya türlerindendir.

Tarçın Sarı Rengi

Sarı saçların çekiciliğini ve kızılın seksapelini birleştiren açık tarçın tonları saçları da farklı bir renk denemek isteyenlerin özellikle tercih edebilecekleri oldukça açık bir renktir. Pastel tonlara sahip olan buton güzelliğinizi ferah bir sakinlik katarak sizi olduğunuzdan daha çekici ve havalı gösterecektir. Farklı ve havalı bir saç rengine sahip olmak istiyorsanız bu saç rengi tercihiniz olabilir.

[haber id=”1402″]

Parlak Kehribar Rengi

Kahve, karamel ve sarı kontrast tutanların birleşiminden oluşan parlak kehribar rengi her cilt tonu ile uyumunu ve oldukça çarpıcı bir renktir. Parlak kehribar sadece saç kesimleri ve düz saç modellerini enerjik katmak için kullanılabilecek favori denklerdendir. Oldukça iddialı olan bu saç rengi her yaş grubuna hitap edecek kadının tercih edebileceği bir renk tonudur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar