Kadın ve Moda

Erkek Saç Modelleri

16.09.2015
Erkek Saç Modelleri

Erkek saç modelleri için hem oldukça popüler durumda olan hem de artık klasik halini almış olan modelleri sizlerin karşısına çıkarmaya karar verdik.

Erkek saç modelleri için eskisi gibi sınırlı bir seçim durumu yok. Bunun yerine uzun ya da kısa olmasına göre yeni stiller mevcut. Hem farklı hem de klasik saç modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor. Tabi burada hem yüz şekli hem de saç yapısı oldukça önemli. Bu konunun atrıntılarına birazdan geçeceğiz ancak size bazı yazılarımızın linklerini veriyoruz. Bu yazılarda saç modelleri ile ilgili galeriler ve detaylar bulabileceksiniz. Sonrasında ise erkek saç modelleri galerisi karşınızda olacak.

Röfleli Erkek Saç Modelleri

Erkek Kısa saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri Modası

Erkek saç modelleri modası, genel olarak orta uzunlukta saçlar üzerine yoğunlaşmış durumda. Son senelerde oldukça fazla kullanılan bu tür uzunlukta saçlar, dalgalı bir şekilde duruyor. Kesim modelleri de ona göre şekillenen saçlar önden arkaya kadar ya da sadece önde dalgalı biçimde şekilleniyor.

Burada diğer saç modellerinden bahsetmek gerekirse, uzun erkek saç modelleri için denebilecek olan kahküllerin öne çıktığıdır. Kısa erkek saç modelleri için ise yan tarafları kazınmış olanlar çok daha sık kullanılmaya başlandı. Genel anlamda erkek saç modası bu şekilde olsa da dediğimiz gibi klasik erkek saçları da hala sıklıkla kullanılmaya devam ediliyor. Çok kısa modeller için zaten pek seçim şansı olmadığından seçenekler nispeten daha sınırlı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.