Kadın ve Moda

Elbise Modelleri 2016

Elbise Modelleri 2016

Elbise modelleri 2016 yılı içerisinde ne şekilde olacak ve renk seçiminden stilie kadar, nasıl bir çizgi izleyecek sorusuna cevap arayacağız.

Elbise modelleri 2016 senesinde genel hatları açısından çok daha farklı tasarımları karşımıza çıkarıyor. Giyilecek olan yere göre yapılacak olan seçim, elbisenizin türünü belirleyecektir. Ancak daha da önemli olanı, seçtiğiniz elbisenin ne kadar estetik olduğudur. Şimdi görsellerimizle son trendleri sizlere göstermek istiyoruz. Görsellerin ardından da son trendlerle ilgili bilgiler vereceğiz. Şimdi bazı yazılar paylaşacağız ve bu konuların da faydalı olacağına inanıyoruz. Bu paylaşımdan hemen sonra da dediğimiz gibi konumuza görseller ve son trend elbiseler konusuyla devam edeceğiz.

Beyaz Elbise Modelleri

Yeşil Elbise Modelleri

Güpür Elbise Modelleri

Japon Style Elbise Modelleri

Abiye Elbise Modelleri 2016

2016 Elbise Modelleri

2016 elbise modelleri hakkında bilgiler vermeye önce renklerden başlayalım. Son sezonlarda dikkat çeken iki renk bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi pudra rengi diğeri ise saks mavisi denebilir. Klasik renklerden olan kırmızı ve siyah için de olumsuz bir şey söylenemez. Bu renklerdeki elbiselerin son senelerde çok sık tercih edildiği bir gerçek. Tabi biz görsellerde her renkten elbiseye yer vermeye gayret ettik, diyebiliriz.

2016 elbiseler için stil ve tarz açısından ise etek kesiminden bahsedebiliriz. Çok daha asimetrik, önü kısa arkası uzun modeller gibi değişimler yaşayan etek uçları, son yıllarda dikkat çekmektedir. Bununla beraber omuz kısımlarında da çeşitli işlemeler olan askılı elbise modelleri de yine kendisini son zamanlarda fazla göstermeyi başarıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar