Kadın ve Moda

Düğünlük Elbise Modelleri

26.08.2019
Düğünlük Elbise Modelleri

Özel günlerde tüm dikkatleri üzerinize çekmek için, en özel ve şık elbise modelini vücudunuza uygun şekilde seçmeniz gerekir. Böylelikle şık ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. En yakınlarınızın düğünü için ya da daha uzun tanıdıklarınızın düğünü de olsa, her kadın her zaman şık ve özel olmak ister. Bu nedenle doğru giysi parçalarını bir arada kombin yapmak önemlidir. Düğünlük elbise modelleri genellikle; göğüs dekolteli, sırt dekolteli ve farklı yaka-askı modellerine sahiptir. Ayrıca boncuk işlemeli, dantel detaylı gibi özel ayrıntılara da sahiptir. Tarzınıza göre, ağır işlemeli ya da hafif özelliklere sahip abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

İşlemeli Düğünlük Elbise Modelleri

Düğünlük elbise modelleri, oldukça çok yönlü ve çeşitli özelliklere sahiptir. Şifon, ipek, dantel gibi farklı kumaş özellikleri ile farklı detayları içerir. Her kumaşın kendine özgü tarzı ve şıklığı farklıdır. Örneğin, şifon uçuş uçuş elbise modelleri yaz mevsiminde şık bir görünüm sergilerken, kış mevsimi için uyumlu olmayacaktır. Aynı şekilde kadife elbise modelleri de kış mevsiminin uyumlu ve hoş kombinleri arasındadır. Önemli olan detayları ve özellikleri doğru şekilde belirlemek ve uyumu hoş bir kombin yapmaktır. Ama tabii düğün gibi özel günlerde de kombin detayı sadece, elbisenin şıklığı ile alakalı değildir. Elbisenin; vücut hatlarınıza ve renginin teninize uyumu, ayrıca elbisenizle saç stilinizinde uyumlu olması gerekir. Elbiseniz ile saç stili ve ayakkabı uyumu oldukça önemlidir. Aynı şekilde çanta ve takılarınızın ahenkli uyumu da önem taşır. Düğün kombin şıklığını tamamlayan önemli bir diğer detaysa; makyajınızın genel bütünlüğünüzü, sade ve şıklıkla yansıtmasıdır.

Yeşil Düğünlük Elbise Modelleri

Başlıklar

Abiye Elbise Modelleri

Düğün, nişan, söz ve benzeri özel günlerde, şıklığı ile herkes dikkat çekmek ister. Vücut hatlarınıza ve zevkinize uyumlu, düğünlük elbise modelleri arasından en doğrusunu tercih etmek gerekir. En çok tercih edilen abiye elbise modelleri; straplez yaka elbiseler, V yaka elbise modelleri, sırt dekolteli elbiseler, göğüs dekolteli elbiseler, kayık yaka ve aynı şekilde bisiklet yaka, yüksek yaka elbise modelleri, ince askılı elbise modelleri de tercih edilen modeller arasındadır. Abiye elbiseler, tarzınızı ve zevkinizi yansıtan ince detaylara sahip olmalıdır. Hem vücut hatlarınızı hoş bir şekilde ortaya çıkarmalı hem de asaleti ve duruşu ile tarzınızı hoş bir şekilde yansıtmalıdır.

Tulum Düğünlük Elbise Modelleri

Düğünlük elbise modelleri, rengarenk ışıltısı ile farklı detayların yansımalarına sahiptir. Her zevke ve tarza hitap eden abiye modelleri ile kendinize uygun bir abiye elbiseye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğün için abiye modeli tercihinizde, öncelikle mevsime uygun şekilde tercih etmeniz önemlidir. Sonbahar, kış mevsimi ile ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edeceğiniz abiye modelleri tabii ki farklılık gösterecektir. Yaz mevsiminde, daha uçuş uçuş elbise modellerini ve çiçek desenli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ama kış ve sonbahar mevsiminde, mevsime özel kumaşlardan yapılan abiye modelleri tercih etmeniz uygun olur. Tabii abiye modeli, sırt dekolteli ya da göğüs dekoltesi gibi detaylara sahip olabilir ama kumaşı mevsime uygun olması daha şık görünmenizi sağlar.

Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık elbiseler, düğünlük elbise modelleri arasında özellikle uçuş uçuş elbise modellerine sahiptir. Tabii tarzınıza ve zevkinize göre, farklı model elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Ama yaz dönemini en iyi şekilde yansıtan abiye modelleri, uçuşan eteklere sahip abiyeler ve farklı çiçek desenli elbise modelleridir. Rengarenk modelleri ile çiçek desenli elbiseler, yaz şıklığını yansıtmanızı sağlar. Uçuş uçuş abiye elbisenizi, sade bir makyaj ve ince topuklu bir ayakkabı ile kombinlediğinizde dikkat çekici olacağınızı söyleyebiliriz. Sade ve şık bir şekilde, hoş görünmenize yardımcı olur.

Siyah Düğünlük Elbise Modelleri

Trend Abiye Elbise Modelleri

Trend abiye elbiseleri ve düğünlük elbise modelleri genellikle; straplez, omuzu açık ve V yaka modelleridir. Ayrıca, sırt dekolteli ve göğüs dekolteli abiye elbiseleri de dikkat çeker. Yüksek yaka elbise modelleri, bisiklet yaka elbiseler ve ince askılı elbise modelleri ile mevsimlere göre tercih edilen modellerdir. İnce askılı, desenli elbise modelleri genellikle yaz mevsiminde tercih edilen özel kombinler arasındadır. Ama tabii her birinin yandığı detaylara sahip elbise modellerine, her mevsim rastlanabilir. Önemli olan vücut ölçülerinize uyumlu ve tarzınızı yansıtan özel modeli belirlemenizdir. Tabii ki her kombinde olduğu gibi kombini tamamlayan unsurlarda önemlidir.

Saç modelinin elbisenize uyumlu olması, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarların uyumu ve tabii ki takı uyumu önem taşır. Aynı zamanda kombini şıklığa taşıyan makyaj detayı da önemlidir. Her birinin kendi içinde, özenli bir şekilde yapılması ve doğru tercihleri içermesi gerekir.

Roman Düğünlük Elbise Modelleri

Düğünlük elbise modelleri tercihinizde, zevkinizi ve tarzınızı ön plana alarak, vücut hatlarınıza uyumlu bir modeli tercih etmelisiniz. Unutmayın ki elbisenin şıklığı kadar size yakışması da önemlidir. Elbise her ne kadar şık olsa da sizin vücut hatlarınızı en iyi şekilde yansıtmıyorsa, elbise size yakışmaz ve hoş görünmenizi engeller. Bu nedenle tarzınıza göre, zarif ya da asil duruşunuzu öne çıkaran size özel elbise modellerini tercih etmeniz gerekir.

[haber id=”41879″]

Bunun için, elbisenin yaka detayı, bel detayı, bol kesim etek bölümü ya da saç stili ile uyumu gibi detaylar oldukça önemlidir. İdeal vücut ölçülerine sahipseniz, elbise tercihinde biraz daha şanslı olabilirsiniz. Ama bölgesel olarak fazlalıklarınız varsa, göbek ya da basen veya göğüs bölgesi gibi bu fazlalıklarınızı vücut genelinde dengeleyen, elbise modelini tercih etmelisiniz.

[haber id=”5502″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar