Kadın ve Moda

Dantel Örgü Örnekleri

23.03.2014
Dantel Örgü Örnekleri

Bu yazımızda evinize şık dokunuşlar yapmak için dantel örtü örneklerini paylaştık.

Dantel örtü modelleri genellikle bir takım halinde dantel salon takımları, dantel mutfak takımları ya da dantel yatak odası takımları şeklinde örülür. Fakat dantel örtü modellerinden birini beğenerek takımı oluşturmaya başlarsınız.

Dantel örtü örneklerini büyüterek ya da küçülterek masa örtüsü gibi farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Günümüzde hazır modeller fazlasıyla yer alsa da dantel örtüler bir klasik halinde her zaman yerini koruyor.

Becerikli hanımlar dantel örtü örneklerini bir şekilde günümüz modasına uydurup ona göre yenileyip kullanmaya devam ediyorlar. Hazır ürünlere göre daha dayanıklı yani daha uzun ömürlü olan dantel örtü modelleri özellikle çeyiz sandıklarının yılmaz bekçileri olarak görev yapıyorlar.

Bazı dantel örtü örnekleri ise başlı başına bir aksesuar görüntüsü vererek evde başka aksesuara bile gerek duydurmuyor.

İşte sizlerle paylaştığımız beğeneceğinizi umduğumuz dantel örtü modelleri.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. burcu dedi ki:

    evet gördüğümüz gibi birbrinden güzel dantel örgü modelleri var. ama günümüzde şuan hazır modeller kullanılıyor bence bayanlara diyeceğim şu ki el örgüsü dantel örgüleri veya salon takımları için bu modelleri seçmeleri daha şık bir görünüm ortaya çıkartabilirler.

  2. arzu dedi ki:

    ben nedense sizin siteyi daha çok seviyorum çünkü hergün değişik tarz yaratıyorsunuz tabiki sizlerin de katkısı illa ki var bu yüzden her zaman değişmeyen ve devamlılığını yitirmeyen dantel örgü modellerini çok beğeniyorum bu yüzden de bu modellerden bir tane örmek istiyorum.

  3. nermin dedi ki:

    dantel modellerini çok beğendim şuan başka model beğenmiştim ama buradaki dantelleri görünce vazgeçtim.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar