Kadın ve Moda

Dalgalı Saç Modelleri

07.09.2015
Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri hem estetik açıdan çok etkileyici hem de moda bakımından öne çıkan saç stillerinden birisidir. Dalgalı saçların çeşitlerini ve resim galerisini sizlerle paylaşacağız.

Dalgalı saç modelleri için genel bir araştırma yaptık ve en fazla tercih edilen modelleri sizler için seçmeye çalıştık. Çok fazla modeli elediğimizi ve aralarından mutlaka beğendiklerinizin olabileceğini de biliyoruz. Ancak aşağıdaki galeride yer alan modellerin de sizler tarafından oldukça beğenileceğine eminiz. Konumuza geçmeden hemen önce diğer saç modellerini işlemiş olduğumuz konularımızın da linklerini paylaşmak isteriz. Bu konularımızın da dikkatinizi çekebileceğini düşünüyoruz. Permalı Saç Modelleri ve Fiyatları ve bunun dışında diğer konumuz ise Günlük Saç Modelleri bu iki konunun sizlere fikir vermesi bakımından önemli olduğunu biliyoruz. Son olarak ise moda olan Yeni Saç Modelleri ile sizleri baş başa bırakırken, konumuza devam ediyoruz.

Başlıklar

Uzun Dalgalı Saç Modelleri

Uzun dalgalı saç modelleri yüz şeklinize uygun olarak kalın ya da ince dalgalı olabilir. Bunun yanı sıra kıvırcık modele yakın ya da hafif dalgalı şekilde de sizlerde için daha estetik görünebilir. Burada karar aşamasında objektif şekilde yüz şeklinize hangi modelin daha uygun olacağını düşünmelisiniz.

Kısa Dalgalı Saç Modelleri

Kısa dalgalı saç modelleri, son senelerde özellikle ön plana çıktı, denebilir. Burada yine dikkat edilmesi gereken konu, herkese aynı şekilde kısa saç dalgalı modellerin yakışmayacağıdır. Sevdiğiniz için bu şekilde bir model yaptırmayı istiyorsanız, önceliklere göre seçim yapmanız daha yararlı olacaktır, elbette.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar