Kadın ve Moda

Çocuk Gelinlik Modelleri

10.10.2015

Çocuk gelinlik modelleri konumuzda sizlerin karşısına oldukça güzel modelleri çıkarmaya çalıştık. Hem resim galerimiz hem de genel değerlendirmemiz yazımızın içerisinde olacak.

Çocuk gelinlik modelleri yazımız, resim galerimizde onlarca üründen meydana gelmektedir. Bu ürünlerle ilgili bir analiz de yine sayfamızda ve en sonda yer almaktadır. İki adet en beğendiğimiz modeli de yine sayfa sonunda yorumlayacağız. Dikkatinizi çekebileceğini düşünmekte olduğumuz bazı yazılardan linkler de paylaşacağız. Bu linkleri, konu başlıkları şeklinde sırayla yazıyoruz. Onların aşağısında ise resim galerimiz ve onun da aşağısında değerlendirmemiz bulunacak.

Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri

Çocuk Topuklu Ayakkabı

Kız Çocuk Saç Modelleri ve Yapılışları

Çocuk Şapka Modeli

Kız Çocuk Kıyafetleri

Çocuk Gelinlikler

Çocuk gelinlikler için genel olarak en güzeller (bize göre) resim galerimizde yer almaktadır, diyebiliriz. Ancak tabi çok daha güzel olanlar ve onlara oranla daha az güzel olanlar da mevcut. Biz de bize göre en güzel modelleri sizler için yorumlamaya karar verdik. Öncelikle ilk modeli ve favorimiz olanı açıklayalım. Galeride 12 numaralı sırada olan çocuk gelinlik bizce en güzel model diyebiliriz. Mutlaka sizin farklı fikirleriniz olabilir. Bu nedenle sizlerden de favoriniz olan modeli seçerek, yorumlar bölümüne yazmanızı rica ediyoruz. Yorumlar bölümü hem resimlerin alt tarafında hem de konuların alt kısımlarında bulunmaktadır. Bu alanlardan bizlere ve yeni gelecek olan ziyaretçilerimize fikirlerinizi yazmış olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar