Kadın ve Moda

Çizme Modelleri

28.09.2015

Çizme modelleri yazımızda, son sezonlar için nelerin öne çıktığını, nelerin daha az kullanılmaya başladığını işleyeceğiz. En güzel çizme modellerinden ürünlerin bulunduğu galerimizi de ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Çizme modelleri arasından yapılan seçimlerden sonra seçilmiş olan çok sayıda modeli, görseller bölümümüzde yani hemen aşağıda sergiledik. Burada belirli bir çizme markası ayrımı yapmadığımızın da altını çizelim. Hem moda olan ve trend haline gelen, son dönemlere damga vurmuş olan moda çizmelere değineceğiz hem de trend çizmelerden görseller sunacağız. Bunlardan hemen önce link paylaşmak istiyoruz. Bu linkler bizim diğer konularımızdan ve dikkatinizi çekeceğini düşündüklerimiz arasından seçilmiştir.

Uzun Çizme Kombinleri

Bayan Bot

Dolgu Topuklu Bot Modelleri

Bayan Çizme Modelleri

Bayan çizme modelleri için yapılacak olan değerlendirmede ilk dikkat çekilecek olan konu, son dönemlerde çok daha renkli ürünlerin piyasada olduğu olacaktır. Çok koyu olmasa da ton olarak farklı renklerinde çizmelerde oldukça şık durduğunu görmekteyiz. Çizmeler için stil değerlendirmesi yapacak olursak, süslü modellerde de artış olduğu ve klasik modellerin aksine daha gösterişli olduklarını söylemek mümkün. Sadece yüksek topuklu çizme modelleri için değil, aynı zamanda standart çizmeler için de bazı süsleme ve aksesuarların öne çıktığından bahsetmek söz konusu.

Bunun dışında fiyatlar hakkında genel olarak bir şeyler söylemek gerekirse, bazı markaların olması gerekenden çok uçuk fiyatlarının olduğunu tahmin edebilirsiniz, diyebiliriz. Nispeten daha az bilinen bazı markaların kaliteli modellerini satın almak yerinde olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar