Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar Yengeç Burcu

15.03.2019
Burçlar ve Kadınlar Yengeç Burcu

Evine bu kadar düşkün başka kadın var mıdır acaba yengeç burcu kadını kadar. Yengeç burcu kadını çocuğuna vereceği disiplinle sevgisiyle dengeli ve iyi bir annedir.

Eli açıktır diyebiliriz yengeç kadını için fakat asla ve asla savurgan diyemeyiz. Tasarruf etmeyi yengeç kadınından öğrenebilirsiniz.

Zaten akıl vermeyi sever ve yengeç kadının tavsiyeleri işe de yarar. Yengeç burcu kadınına dışarıdan baktığınızda oldukça güçlü sanki dünyayı kaldıracakmış gibi görünür.

Fakat bu görüntünün tam tersidir yengeç kadını. Oldukça hassas ve kırılgandır. Hele yengeç burcu kadını âşık olmaya görsün.

Çevresindekilerin vay haline yengeç kadını her lafında sevgilisi vardır. Yengeç kadını çevresindekilere dair akıl yürütmeyi ve ilişkiler hakkında öğüt vermeyi çok sever.

Tatlı ve hoş sohbettir. Yengeç burcu kadının sohbetini arayı fazla uzattığınızda özlersiniz. Dikkat alışkanlık yapar.

Yengeç Burcu Kadınlarının Sevilen Özellikleri

Yukarıda genel özellikleri sayılan yengeç burcu kadınlarının sevilen özelliklerinin başında sıcakkanlı sevecen ve iyi niyetli oluşları gelmektedir. Yengeç kadını yapısı hassas olduğu kadar karşısındaki insana da aynı hassasiyetde davranır. Kimseyi kırmak istemez.

Yengeç kadınlarının ön plana çıkan ve toplum tarafından taktir edilen bir diğer özelliği ise yalandan nefret eden yapılarıdır. Her ortamda dürüst karakterleri ile dikkat çeken yengeç kadınları şeffaflık konusunda çok hassastır.

Genel olarak hoş mizaca sahip yengeç kadınları özel yaşantısında evi ve ailesi her şeyin önünde gelmektedir. Annelik konusunda çok anaç bir yapıda olan yengeç kadınlarının duygusal olmaları çocukları ile aralarında güçlü bağlar kurmasını sağlar. sahip oldukları duygusallık ve romantizm hayatının her anında etkisini hissettirmektedir.

Yengeç Burcu Kadınlarının Stili

Yengeç kadınları giyim tarzlarında yumuşak dokulardan hoşlanırlar. Tül, saten, şifon, ve dantel gibi kumaşlar yengeç kadını tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Aksesuar olarak zarif ve boyut olarak daha küçük parçalar tercih eden yengeç kadınları alışverişe de düşkündürler.

Burçlar ve Kadınlar Yengeç Burcu

Saçlarını doğal haliyle kullanmayı seven yengeç kadınları abartıdan uzak ve modern kesimli saçları severler.

Makyajlarında su grubu rengi olan mavi ve yeşil tonları kullanan yengeç kadınları için nil yeşili tonları tercih edilen diğer alternatifler arasındadır. Göz makyajlarını sadece kalem tercih eden yengeç kadınlarının ruj tercihleri genelde pembe ve pembemsi tonlar olmaktadır.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar