Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar İkizler Burcu

15.03.2019
Burçlar ve Kadınlar İkizler Burcu

Karşınızda ikizler burcu kadını mı var aman dikkat! Demek ki muhatabınız bir değil iki değil 4-5 farklı kişilik. İkizler burcu kadını bir anda farklı düşünceleri taşıyarak isminin hakkını verir.

İkizler burcu kadını oldukça zekidir fakat zekâsının meyvelerini kararsızlığı yüzünden bir türlü yiyemeyen burçtur ikizler kadını. Vaktin nasıl geçtiğini ikizler burcu kadını ile anlayamazsınız. Çok eğlenceli ve konuşkandır.

İkizler burcu kadını cana yakındır. Yeni insanlar tanımayı severler. Sizinle çabucak  kaynaşan bir bayan varsa onun ikizler kadını olma olasılığı %80 dır.

Fakat ikizler burcu kadının ruh halindeki bu değişiklik ertesi gün size farklı davranmasına neden olabilir. Yani bugün sıcacık davranan ikizler kadını yarın size biraz mesafeli olabilir.

Burçlar ve Kadınlar İkizler Burcu

İkizler kadının yapısında huysuzlukta vardır. Ama tatlılığıyla bunu örtbas edecektir. Kısacası ikizler burcu kadını için huysuz ve tatlı kadın diyebiliriz. Aşk ilişkilerinde kendine ilgi gösteren şımartan erkeklerin aksine tabiri caizse ikizler burcu kadınını süründüren sinirlendiren erkeklere aşık olup peşinden koşar.

İkizler Burcu Kadınlarının Sevilen Özellikleri

Kadın ikizler burcu için duygu her zaman ikinci plandadır. Mantık bu burç için fazlasıyla önemlidir ve ön plana çıkmıştır. Çok hızlı değişimlere uğradığı gibi kendi de değişimlere çok sakin ve dinginlik bekleyenler için kadın ikizler burcu bu hayale uyan bir ilişki içinde olamayacaktır.çünkü ikizler kadın burcunun ilişkileri daha inişli çıkışlı ve hareketli yaşanan ilişkilerdir.

Burçlar ve Kadınlar İkizler Burcu

Merhametli olması yaşadığı ilişkiye de yansıyacaktır. Gösterdiği şefkat ve merhamet onu ilişki içerisinde anne pozisyonuna zaman zaman sokacak bu durum ilişki için sıkıcı günler yaşanmasına sebep olacaktır.

İkizler Burcu eğlence ve aşk hayatı

Fazla duygusal olmayan ikizler burcu kadını ilişkide her zaman mantığı ön planda tutması ile zor durumlar yaşayabilir. Mantığın her zaman ön planda olması partneri zaman zaman yıpratabilir.ilişkilerinde sürekli partnerini şaşırtacak sürprizler ve planlar yapmayı sever.aşk hayatında bağlılık derecesinde ilişki yürütürken birden bir sabah bırakma ve terk etme eğilimi yaşayan ikizler burcu kadınları bu konuda bir hayli dengesiz süreçler yaşayabilir.

Neşeli tavırları ile hep dikkat çeken ikizler burcu kadını girdiği ortamlara da hem enerji sağlar hem de ışık saçar. Eğlence hayatı oldukça renklidir. Gece hayatını ve gece eğlenmeyi ayrıca çok sever ve çok dışarı çıkmak ister.ilişki yaşadığı partnerininde eğlenceli olmasını bekler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar