Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar Boğa Burcu

16.03.2019
Burçlar ve Kadınlar Boğa Burcu

Armudun sapı üzümün çöpü cinsinden kolay kolay kimseyi beğenmeyen boğa burcu kadınıdır.

Fakat boğa kadınına bir kere kendinizi sevdirdiniz mi sizin için yapamayacağı şey yoktur.

Zaten dişiliğin bütün özellikleri de boğa burcu kadınında mevcuttur.

Ah biraz da kilo problemleri olmasa. Boğa burcu kadınlarının hemen hepsi mutlaka fazla kilolarından şikâyet eder. Ama yemek boğa kadını için vazgeçilmez bir zevktir.

Çok kırılgan olan boğa burcu kadınları kendinden yola çıkarak kimseyi kırmamaya çalışır. Eğlence mekânlarına gitmek boğa kadınının en çok sevdiği şeylerdendir.

Eğlenmeyi sever ve karşısındaki insanları eğlendirmesini de iyi bilir. Çabuk sinirlenir. Fakat boğa burcu kadınının öfkesi de siniri de saman alevi gibidir.

Boğa burcu kadınları kin tutmayı başaramaz. İlişkilerinde boğa kadını ilgi ve şefkat ister. Göstereceğiniz ilgiyle bir boğa kadınında açamayacağınız kapı yoktur.

Boğa Burcu Kadının Özellikleri

Boğa burcu kadınlarının genel özellikleri arasında güvenilir, barışcıl, üretken ve sabırlı olmaları ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında dengeli bir kişilik ve nazik davranışlarda çevresi tarafından beğeni toplamasında çok etkili olan özellikleridir.

Boğa burcu kadını aşk yaşantısında cana yakın ve son derece sadık bir sevgili olarak bilinmektedir. Aşk hayatını eğlenceli yaşamayı seven boğa kadınları samimi bir kişiliğe de sahiptir. Karşılıklı güven sağlandığında ilişkisinin mutluluğu için her şeyi yapabilecek olan boğa kadınlarının kendine has beğeni toplayan stilleri dikkat çekmektedir.

Sağlıklı yaşam boğa kadınları için vazgeçilmez derecede önemlidir. Spor yapmak ve yoga gibi aktivitelere zaman ayırarak bedenlerini ve ruhlarını her zaman zinde tutarlar. Etrafı tarafından taktir edilen diğer özellikleri arasında doğaya ve hayvanlara olan sevileri gösterilmektedir.

Boğa Burcu Kadınlarının Stili

Boğa burcu kadınları makyajda aşırıya kaçmayı sevmezler ve sadelikten hoşlanırlar. Yüzün her kısmında kahverengi tonlarını tercih etmekten hoşlanan açık tenli boğa kadınları şeftali tonlarını da sıklıkla tercih etmektedir.

Burçlar ve Kadınlar Boğa Burcu

Temizliğe ve kişisel bakıma oldukça dikkat eden boğa kadınlarının saç aypıları kalın ve yoğun telli olarak bilinmektedir. Doğal görünümlü, dalgalı ve açık renk saçlar boğa kadınlarının favori saç stilleridir.

Boğa burcu kadınları en çok oğlak, yengeç ve balık burçları ile anlaşırken, kova, ikizler ve yay burçları ile daha az anlaşabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar