Kadın ve Moda

Bu Yazın En Popüler Bikini Modelleri

28.06.2019
Bu Yazın En Popüler Bikini Modelleri

Bu yılda farklı tarz ve renkleri ile bikini modelleri, plajları renklendirmektedir. Modanın etkisinden sıyrılamayanlar için plajlar yine hoş yansımalara sahip olacaktır. 2019 yılı ve öncesinde geliştirilen, bin bir türlü bikini modelleri her geçen gün daha da farklılık göstermektedir. Bikini modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğu için, her vücut tipine uygun şık ve hoş bikini modeli bulmak mümkündür. Herkes tarzına ve vücut hatlarına; dengeli vücut, kısa vücut uzun bacaklar, uzun gövde kısa bacaklar vb. uygun şekilde bikini modelini tercih etmelidir.

Tek Renk 2019 Bikini

Bikini modellerini, vücut tipiniz ve zevkiniz doğrultusunda belirlemeniz gerekir. Fakat, öncelikle vücut hatlarınıza en uygun bikini modelini öğrenmenizde fayda vardır. Aksi takdirde şık bir bikini dahi vücudunuzda hoş bir görünüm kazanmayabilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Oysa vücut hatlarınıza uyumlu bikini modeli ile şık ve güzel bir görünüm elde etmeniz kaçınılmazdır. Bu açıdan vücut ölçülerinizi ve hatlarınızı iyi tanımalı, buna göre doğru bir seçim yapmalısınız. Bikini ve bikini mayo modelleri; yüksek bel bikini modelleri, renkli bikini modelleri, püsküllü bikini modelleri, üçgen bikini ve tül, fırfırlı, desenli, volanlı vb. detaylara sahip fazlasıyla rengarenk bikini modelleri vardır. Şortlu bikini modelleri, yüksek belli bikini modelleri, burgulu bikini modeli, çaprazlı bikini modelleri, desenli ve renkli bikini modelleri, tankini bikini, örgü bikini, straplez bikini modeli vb. şeklinde olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni Sezon Bikiniler 2019

Vücut tipinize göre bikini modelleri şöyle:

• Düz vücut tipi-Püsküllü bikini modelleri: Püskül, volanlı, fırfırlı vb. detaylara sahip bikini modellerini, düz vücut tipine sahip kadınlar tercih edebilir. Göğüs bölümünde yer alan, püskül vb. detaylar, vücut hatlarına bir hareketlilik katar. Böylece görüntünüz daha hoş bir görünüm kazanır. Ayrıca göğüsleri küçük olanlarda, göğüs bölümünde detay bulanan bikini üstlerini tercih edebilir. Püskül, volan detayları ile göğüsleriniz daha dolgu görünecektir. Bikini altı seçiminde de aynı şekilde hareketli detaylara sahip, bikini modellerini tercih etmeniz gerekir. Yüksek bel ya da şort bikinilerden uzak durmanızda fayda vardır.

Yeni Sezon Bikini Modelleri 2019

• Kum saati vücut tipi-Üçgen bikini modelleri: Üçgen modeller, en çok kum saati vücut hatlarına sahip kadınlara yakışır. Kum saati vücut hatları, ideal beden olarak görülür. Bu nedenle, üçgen bikini modelleri gibi herhangi bir sınırlama olmadan her türlü bikini  modeli yakışacaktır. Fakat, göğüs boyutlarınıza dikkat etmeniz gerekir. Göğüsleri küçük, ortası ayrık olanlar, aynı şekle sahip modelleri tercih edebilir. Aynı şekilde ince askılı modelleri seçebilirsiniz. Göğüsleri iri olanlar ise vücudunu saran ve kalın askılı modelleri tercih edebilir.

• Armut vücut tipi: Omuzları geniş göstermek amacıyla, halter yaka bikiniler ve girik omuzlu bikini modelleri tercih edebilirsiniz. her türlü modeli tercih edebilirsiniz, fakat kalın bantlı omuzlara bikini üstlerinden uzak durmanız gerekir. Omuzlarınız daha dar gösterdiği için kalın askılı bikinileri tercih etmeyin. Ayrıca, bikini üstünü daha açık renk seçerken, altını ise daha koyu renk olarak belirleyebilirsiniz. 

• Elma vücut tipi kadınlar: Tercihiniz daha çok mayo bikini olarak yapmanızı tavsiye edebiliriz. Elma vücut hatlarına sahip kadınların, kilo aldıklarında karın ve göbek bölgesine birikir. Bu nedenle, vücudu toparlamak için korseli mayoları tercih edebilirler. Ayrıca, koyu bikini modelleri de elma vücut hatlar için güzel bir görüntü yansıtacaktır. 

Düz vücut, kum saati vücut tipi, elma vücut ve armut vücut tipi vb. özelliklerinizi göz önüne alarak, ayrıca göğüslerinizin büyük ya da küçük özelliği doğrultusunda doğru bikini tercihi yapabilirsiniz. Küçük göğüslere sahip iseniz, daha dolgun göstermek için, göğüs bölümünde hareketli; valanlı, fırfırlı, püsküllü detaylara sahip bikini modellerini seçebilirsiniz. Aynı şekilde büyük göğüslere sahipseniz, göğüslerinizi daha iri göstermemek adına daha toparlayıcı, saran ve kalın bantlı bikini modellerini tercih etmelisiniz. Yaz aylarının geldiği bugünlerde, vücudunuza yakışan bikini modelleri ile plajlara hoşluk katabilirsiniz. Yaz renklerinin ışıltılı tonları ile bikini modellerinizi bütünlemeniz kaçınılmazdır. Bikinizi tamamlayıcı ürünlerle; şapka, kolye, sandalet vb. daha şık olabilirsiniz.  Tabii ki bikini modeli ve rengine uyumlu tamamlayıcı ürünleri tercih etmelisiniz. 

Yeni Sezon Bikini

Başlıklar

Penti Bikini Modelleri

Penti bikini modelleri 2019 yılına baktığımızda, birbirinden özel renk ve modellere sahip olduğunu görüyoruz. Kum saati vücut hatlarına sahip kadınlar, armut vücut tipi, elma tipi ve vb.  vücut hatlarına sahip her kadının kendine özgü bikini ve mayo modelini penti modelleri doğrultusunda bulabileceğini söyleyebiliriz. Her tarza ve vücut tipine hitap eden penti modelleri bu sene de oldukça göz kamaştırıcı güzelliğe sahiptir. 

Penti bikini ve mayo modelleri; lotus bikini üstleri, yüksek bel bikini altı modelleri, halter bikini, Catalana bikini altı modelleri, Triangle fit bikini üstü, Hipkini bikini, Foxy bikini modeli, Straplez bikini modeli, Antrasit Kibana Bra Knot bikini üstü, Bandeau bikini modeli vb. birbirinden farklı ve her vücut tipine uygun penti bikini modelleri vardır. Sizlerde plajlarda farklı renk ve tarza sahip olmak istiyorsanız, penti bikini ve mayo modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı renk ve desenleri ile hayalinizdeki bikiniye Penti ile ulaşabilirsiniz. 
[haber id=”39887″]

Şortlu Bikini Modelleri

Şortlu bikini modelleri, farklı tarz ve görünümleri ile ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. Ama tabii ki öncelikle vücut tipinize uygun olup olmadığını ölçmenizde yarar var. Bikini seçimi öncesinde mutlaka, vücut ölçü ve vücut tipinizi iyi tanıyın. Böylelikle kolay bir şekilde kendinize uyumlu olacak bikini modelini seçebilirsiniz. Şık ve uyumlu bikini ile plajlarda daha kolay bir şekilde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Plaj kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı birbirine uyumlu bir şekilde tercih etmekte bir o kadar önemlidir.

Şort bikini seçiminde; alt bedeni, üst beden ölçülerine göre fazla olan ve vücut hatlarını dengelemek isteyenler, şort kesim bikini modellerini tercih etmelidir. Böylece, vücut hatlarınız daha hoş ve dengeli görünecektir. 2019 yılında da farklı markaların, kendine özgü detaylara sahip, şortlu bikini modelleri mevcuttur. Zevkiniz ve vücut hatlarınıza göre doğru bikini tercihi yapmak için, vücut hatlarınızı doğru bir şekilde tanımanız önemlidir. 

[haber id=”39885″]

Yeni Sezon Bikini Modelleri

2019 Bikini Modelleri

2019 yılında da önceki sezonlarda dikkat çeken, ilgi çekici bikini modelleri ön plandadır. Plajlar bu yıl da rengarenk bir görünüm elde edecektir. Kadın bikini tasarımlarında her yıl, küçük detaylar ve ek tasarımlar ile büyüleyici güzelliğinizi öne çıkarabilirsiniz. Bikini seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar; öncelikle vücut hatlarıdır. Dengeli vücut, kısa vücut uzun bacaklar, uzun gövde kısa bacaklar vb. vücut tiplerine göre, vücut tipinizi belirleyebilir ve en uygun olan bikini modellerini deneyebilirsiniz. 

Piyasada bulunan birbirinden özel markanın, bikini ve bikini mayo modelleri vardır. Genel olarak 2019 yılı bikini modelleri şöyle; yüksek bel bikini modelleri, renkli bikini modelleri, püsküllü bikini modelleri, üçgen bikini ve tül, fırfırlı, desenli, volanlı vb. detaylara sahip rengarenk bikini modelleri bulunur. Şortlu bikini modelleri, yüksek belli bikini modelleri, burgulu bikini modeli, çaprazlı bikini modelleri, desenli-renkli bikini modelleri, tankini bikini, örgü bikini, straplez bikini modelleri daha sayısız bikini modelinin de yer aldığını söyleyebiliriz. 

[haber id=”39886″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar