Kadın ve Moda

Bayan Kot Pantolon

10.08.2019
Bayan Kot Pantolon

Bayan kot pantolon modelleri için sizlere özel bir içerikle karşınızdayız. Trend modellerle bayan kot pantolon konusunda aradığınızı bulacağınızı düşünüyoruz. Hem erkeklerin hem de bayanların günlük hayatta en çok tercih ettikleri giyim ürünü kot pantolonlardır.

Kalın ve ince formları sayesinde her mevsim tercih edilebilir. Renk olarak lacivertin tonlarından ve siyahtan oluşur. Hemen her markanın kreasyonlarında mutlaka bayan kot pantolon modelleri bulunur. Kombinlenmesi en kolay pantolon türlerindendir. Her türlü ayakkabıyla kullanılabilir.

Başlıklar

Skinny Bayan Kot Pantolonlar

Skinny pantolonlar, dar paça ya da boru paça olabilir. En çok tercih edilen kot pantolon modelidir. Kot pantolonun her tonundaki renkte bulabilirsiniz. Skinny pantolonları topuklu ayakkabılarla, bluzlarla, gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca deri ceketlerde skinny pantolonlarla çok güzel olacaktır.

İspanyol Paça Bayan Kot Pantolon Modelleri

İspanyol paçalar yıllar yıllar öncesinde çeşitli pantolonlarda sıkça kullanılırdı. Uzun zamandan beri de kot pantolonlar İspanyol paça olarak tasarlanıyor. Bacak boyunun en başından bollaşan paçalar olduğu gibi diz bölgesinden bollaşan modelleri de bulunuyor. İspanyol paça kot pantolonları vücuda oturan bluzlar ile kombin yapmalısınız.

Şık Bayan Kot Pantolon Modelleri

Taşlarla, boncuklarla, payetlerle süslenmiş kot pantolonları, bazı davetlerde bile kullanabilirsiniz. Yine süslü kemerler kullanarak tamamlar ve şifon bluzlar tercih ederseniz daha uygun olacaktır. Yırtık kotların üzerine yapılan taş süslemeleri de oldukça dikkat çekici. Süslü kot pantolonlarla şifon bluzları tercih ederken bluzların ve gömleklerin taşsız, boncuksuz olmasına dikkat etmelisiniz. Süslü kot pantolonlar için topuklu ayakkabılar en uygunudur.

Kot Kombinleri

Herkes rahat giyinmeyi öncelikli olarak tercih etmektedir. Çünkü gün içerisinde koşturmaca ve stres yaşarken giyimin rahat olması çok önemli bir detay olarak göze çarpmaktadır. Bunun için en sık tercih edilenler ise genelde kot kombinleri olmaktadır. Kot kombinlerinin modası hiçbir sezon geçmemektedir. Kot pantolon veya etekler ile giyeceğiniz sade tişörtler muhteşem bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Örneğin salaş bir saç, kot ve beyaz tişörtün altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı ile her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Bu hem şık hem de rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu ve daha fazla kot kombin önerilerini sizler için kaleme alıp sunuyoruz. Bu kot kombinlerini çok seveceğinizi düşünüyoruz.

[haber id=”40213″]

Pantolon Kombinleri 2019

Pantolon kombinler arasında ilk akla gelen ve en güzel komik parçalarından biri olan kot pantolon tercih edilecek iyi bir üründür. Kot pantolon tercihi yapan kişi üzerine olacağı kazak ya da tişört ile rahatlıkla kombin tamamlayabilir. Özellikle son zamanların en popüler pantolonlarından biri olan yırtık kotlar oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bayan Kot Pantolon 2019

Pantolon denildiği zaman son zamanlarda deri ürünleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Pantolonların üzerine farklı renklerde tişörtler tercih edebilirsiniz. Rahatlık açısından pantolon üzerine salaş ürünlerde tercih edebilirsiniz. Özel günlerimizde pantolon üzerine tercih edeceğiniz ürünler arasında şık gömlekler gelmelidir. Son zamanlarda eskitme modeller ne taşlama modellerde tercih edilen ürünler arasındadır.

[haber id=”43128″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar