Kadın ve Moda

Bayan Dövme Modelleri

29.07.2019
Bayan Dövme Modelleri

Bayan dövme modelleri konumuz içerisinde çok sayıda dövme örneğini galerimizde bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra da moda olan son tasarımlardan söz edeceğiz.

Bayan dövme modelleri yazısı ve galerisi son trendler ışığında ortaya çıkarılmış ve son derece fazla olan örnek modeller arasından elenerek sizlerin karşısına çıkarılmıştır. Bu galeri ve yazı içerisinde son dönemlerin en fazla tercih edilen ve estetik açıdan da çok beğenilen örneklerine rastlayacaksınız. Sizlere tavsiyemiz birazdan sunacak olduğumuz galerimiz ve aşağısında yer alan dövme modelleri yazısını okumanız. Konu hakkında hem fikir veren hem de bilgi edinmenizi sağlayan bu içeriklerin faydalı olacağı görüşündeyiz.

Başlıklar

Dövme Yazıları

Kendinizi daha iyi ifade etmek ve tarzınızı ortaya çıkartmak için dövme yazıları arıyorsanız son yılların en beğenilen seçeneklerini sizler için bir araya getirdik. Hem erkekler, hem de bayanlar için hazırladığınız gerek Türkçe, gerekse de yabancı dövme yazıları ile farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Usta ellerde özenle hazırlanacak dövme yazılarını vücudunuzun çeşitli bölgelerine dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. 

2019 En Güzel Dövme Yazıları

Dövme yazıları arasında seçim yapar iken sizlere önerimiz ise tamamen özgür olun! Sizi veya karakterinizi yansıtacak yazıların seçimini yapar iken özgür olmanız, yaptırdığınız dövme sonrasında aradan yıllar geçse de pişman olmamanızı sağlayacaktır.

[haber id=”41990″]

Kadın Dövme Modelleri Modası

Kadın dövme modelleri modası için hem son bir kaç senedir moda olan çeşitli tasarımlara değineceğiz hem de klasik bir hal alan stillerden söz edeceğiz. Moda olan örneklerden birisi, hem grift hem de çiçekli modeller denebilir. Kesik kesik çeşitli gül ve çiçek desenleri, bağımsız bir kaç bölümden meydana gelerek bir bütünü oluşturuyor. Diğer moda olan tarzlardan birisi ise gemi temalı motiflerden oluşuyor. Klasiklere gelecek olursak ise kedi dövmeleri ve çiçekli dövmelerde biraz daha şekil değişimi olduğunu yukarıdaki galeriden de görebilmeniz mümkündür.

Geçici Kadın Dövmesi Modelleri ve Fiyatları

Geçici kadın dövmesi modelleri ve fiyatları daha çok küçük kadın dövmesi modellerinde görülmektedir. Yine genel olarak tercih edilenler de küçük ve geçici dövme modelleri olarak bilinmektedir. Bunların fiyatları yapılan yere göre değişmekle beraber, 20 tl ile 200 tl arasında farklılık gösterebilmektedir. Resim ne kadar büyükse de fiyat bu şekilde artış gösterebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar