Kadın ve Moda

Battaniye Şal Bağlamaları Modelleri

08.08.2019
Battaniye Şal Bağlamaları Modelleri

Her tarz kıyafet de bir moda durumu olduğu gibi şal bağlama modellerinin de bir moda durumu vardır. Şal bağlama modelleri o sene ki şal bağlama modasına göre şekil almaktadır. Bu sene her yer de herkesin üstün de görülmeye başlanan battaniye kumaşlı şallar, soğuk kış mevsimin de de farklı şal bağlama modelleri ile de bizi hem sıcak tutacak hem de şık göstermektedir. Burda sizlere battaniye şal bağlamaları modelleri bahsedeceğiz.

2019 Battaniye Sal Bağlama

İster şalınızı kemer yardımı ile panço haline getirin, isterseniz de onu atkı şeklin de taşıyabilirsiniz. Özellik ile de sonbahar ve kış mevsimlerin de kesinlik ile olması gereken parçalarından biri de olan şallar farklı şeklil bağlama modelleri ile istediğiniz tarz şekline bürünülmesine ve de kendi imzanızı taşımanıza katkı da bulunmuştur.

Başlıklar

Kelepçe şal bağlama modeli

-Kelepçe şal bağlama modelini elde edebilmeniz için kare şeklin de ki şalı açın ve iki çapraz ucu birleştirip üçgen elde edin.

-Web sitelerin de ki fotoğraflar da görüldüğü gibi üçgenin geniş tarafı çene hizanıza gelecek şekilde, ince uçlardan şalı geriye çekin.

-İki uçu ensenizde çapraz gelecek şekilde birbirine zıt geçirin ve iki ucu birden ön tarafa alın.

-Web sitelerin de ki fotoğraflar da görüldüğü gibi, üçgenin altında iki ince uç bulunmalı.

-Bu iki ucu üçgenin altında bağlayın ve gitmeye hazırsınız!

Düğüm şal bağlama modeli

-Düğüm şal bağlama modelleri için de kare şeklin de olan şalı, açın ve iki çapraz ucu birleştirip üçgen elde etmeniz.

-Aslın da üçgenin geniş tarafı çene hizanıza gelecek şekil de, ince uçlardan şalı geriye çekeceksiniz.

-Tekrar iki uçu ensenizde çapraz gelecek şekilde birbirine zıt geçirin.

-Öne alınan uçları bu sefer de üçgenin üstünden bağlayıp daha hareketli bir görünüm elde edersiniz.

Örgü şal bağlama modeli

Battaniye Sal Bağlama 2019

-Kare şeklindeki şalı, açın ve iki çapraz ucu birleştirerek üçgen elde edin. Bu üçgeni fotoğrafta görüldüğü gibi katlayın.

-Uçlardan tekini, şalın ortasını tuttuğunuz yerden geçirin.

-Oluşan yuvarlağı keni içinde çevirin, ve diğer ucu da yakalayın.

-İkinci ucu da kıvırdığınız delikten çekin. İşte örgü şal modeliniz hazır!

Kemerli şal modeli

– Üçgen yaptığınız şalı omuznuza alın.

– Şalın üstünden kemerinizi takın ve gitmeye hazırsınız!

Şal Etek İçin 4 Stil Önerisi

Şal Etekle Okul Stili

Oluşturabildiğiniz kombinasyonların en evrensel olanı diyebiliriz. Renkli üstler ile de, bu tişört ya da kısa parçalar olur. Ayakkabı tercihi topuksuz olmalıdır. Bu kombini etkili hale getirmek için aksesuarlarla eşleştirmelisiniz. Canlı sade bluz ve etek şal kombini en güzel örnek diyebilirim. Ayrıca çok da rahat olacak bir giyim şeklidir.

Klasik Stil

Kahve battaniye şal ile de yapılan stiller daha klasik bir kombinasyon şekli haline gelmiştir. Parçaları birleştirip burada daha temel olanlardan da seçilir ayakkabı yine aynı şekilde diğer parçalar gibi sıradalanmış bir model durumdur. Risk almak site göre değilse bu stili denemelisiniz.

Battaniye Sal Bağlama Yolu 2019

İdeal Ofis Stili

Ofis görüntünüzü daha vurgulayan bir hale getirmek için ideal bir alternatif olmaktadır. Geleneksel bir durum haline gelen siyah kombinasyon yerine beyaz seçeneği ile koyu mavi şal ile birleştirebilirsiniz. Ayakkabılar düz tabana sahip olmalı ve de ince çiçekli desenler ile de dengeleyici bir görünüm oluşmuş olur.

[haber id=”41092″]

Sokak Stili

Sokak stilin de mükemmel bir kadın olmak içinde kot eteği ile sade bir şal kullanabilirsiniz. Örnek verilmesi gerekir ise bu eteği kırmızı bir bluz ile de birleştirirsiniz. Ancak ki hava biraz serin ise siyah ceketi de kullanabilirsiniz. Mükemmel sokak stili için topuklulardan uzak durun deriz. Bunun yanın da da renklere şans verilerek güzel bir giyim şeklini yakalarsınız.

Elbise Şal Kombini

Elbise seçimlerinde çoğunlukla kararsız kalıyoruz ayrıca söz konusu özel günlerde giyeceğimiz elbiseler olunca kararsızlık evresi giderek artıyor. Özel günler de hayatımızı kurtaracak doğru, vücudumuza yakışan tarz bir elbise seçimi için buna değer elbette. Özellik ile de titreme ve üşüme olunca mecbur elbise üzerine ceket giyemediğimiz de sıcak bir şal tamayı kim istemez aslında renk tonu uyduğu sürece hiçbir şekil de başka bir sorun olmamaktadır, çünkü her kıyafet modeline uyacak olan şal modelleri mevcuttur.

Battaniye Sal Bağlama Yolu

Güne ya da geceye iddialı bir iz bırakmayı hangi kadın istemez ki? Türkiye’de en önde gelen tasarımcılarının özel olarak hazırlamakta olduğu firmaların elbise koleksiyonu bu konu da size fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Şık güzel bir şal modeli ile birlikte altına çok şık güzel bir elbise sizce de çok güzel durmaz mı Ayrıca elbise modellerini günlük ve gece abiye elbisesi olmak üzere ikiye ayırmaktadır.

Günlük modellerde rahatlık ve sadelik ön planda olmaktadır. Asimetrik desenleri, kare yakalıları, kemerli, fermuar detaylı, payetli, puantiyeli desenli, degaje yakalı olanlar, dantelli olarak, volanlı tarz da, kadife kumaşlı, askılı, çiçekli, düğümlü, püsküllü, truvakar kol şeklin de formlardaki elbiseler diz üstünde, kısa kolları ile, dik yakalı şeklinde detaylandırılmaktadır. Bu basic parçaları güçlü aksesuarlarla birleştirerek geceye terfi etmek de size kalmış. Dilerseniz gecenin ağırlığına eşlik edecek gece elbisesi kategorisinden de tercih yapabilirsiniz.

[haber id=”37302″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar