Kadın ve Moda

Bakır Saç Rengi Kataloğu

26.07.2019
Bakır Saç Rengi Kataloğu

Son zamanların trend saç renklerinden biri olan bakır renk ve tonları kadınların severek kullandığı enerjik ve iddialı renklerdendir. Bakır saç rengi kataloğu tonları anlatacağız. Bu ton hayatımıza girdiğinden beridir kadınlar tarafından ilgiyle takip edilen bu ton canlı ve parlak duruşu ile cildinizi de aydınlık göstererek güzelliğinize güzellik katmaktadır. Peki bakır saç renkleri kimlere yakışmaktadır?

2019 Bakır Saç Katalog

Bakır saç renginin kesinlik ve tonları özellikle beyaz tenli kadınlara çok yakışan renkler arasındadır. Her ne kadar beyaz tenlilerin kullanımına uyan bir renk olsa da buğday tenli kadınlarda da özellikle renkli gözlülerse, bakır saç rengi bakışları ön plana çıkararak oldukça dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkarabilir. Esmerlerde ise bu renk tonu kişiyi olduğundan yaşlı gösterebileceğinden tercih edilmemesi daha doğru olacaktır. Yine de bakır saç rengini denemek isteyen esmer kadınlar, ton tercihini doğru yaparak bu rengi kullanabilirler. Bakır kahve saç rengi hangi ten renkleri sorusunun cevabı biraz açık bir cevaptır aslında, kişiden kişiye değişen bir fikre sahiptir. Biz profesyonellerden aldığımız cevaplara göre en doğru açıklamayı yapmak istiyoruz. Çoğu kişiye göre beyaz ve açık tenli bayanlara çok güzel yakışmaktadır ama esmer tenli bayanlara da çok güzel uyum sağladığını gördük. Bu iki cilt tonu olan bayanlar bu rengi deneyebilirler.

Bakır Saç Katalog 2019

Başlıklar

Bakır Saç Renkleri Numaraları

Bakır renk tonun da birden çok renk bakır saç renkleri numaraları vardır. Bazılarından bahsedelim.
Fakat bakır renk tonu tercih ederken dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar var. Herşeyden önce de bu renk tonunun tonları var. Peki nedir bu bakır tonları bakalım?

• Ateşli bakır
• Bakır kızılı
• Kızıl kahve
• Çilek kızıl
• Kumral bakır

gibi bu renkleri ve de tonları açmak mümkündür tabi ki de. Tabi burada öncelik olarak dikkat edilmesi gereken şey nokta ise cildinizin tonu ve göz renginiz olmaktadır. Son zamanlar da tarçın bakır biraz daha ön plana çıkan bir renk tonu olmaktadır.

Bakır Saç Katalog

Bakır saç tonları nasıl elde edilir?

Öncelik ile kabul edelim ki bu renk tonları ,saçlarımıza ve de dış görünümünüze bir parlaklık katmaktadır. Gösterişli olması ile de oldukça fazla tercih edilmekte fakat lakin bakır renk tonu ev de ben bu renk tonunu elde edebilirim düşüncesi ile uygulanacak bir renk tonu değil kesinlikle. Mesela aslında bu renk tonunu saçınıza uygulamak istiyor iseniz kesinlik ile ev de kendi uygulama yönteminiz ile değil de, bir kuaför de ve ya güveneceğiniz birisine uygulatmanız da fayda vardır. Ancak ki bu renk tonunu elde ettikten sonra da kuaförü belli zaman aralıkları ile de ziyaret etmeniz gerekir. Açıkcası bu renk öyle sıradan bir renk tonu değildir bakır renk tonu.

2019 Bakır Saç Katalogu

Doğal bakır renk tonların da saç rengine de sahip değil iseniz ilk önce yapmanız gereken şey boyatmanız gerekmektedir.

Bakır Saç Katalogu 2019

Şu an ki kullandığınız saç renk tonunuz açık kumral, sarı ya da açık kahve gibi renk tonların da ise şayet, bakır renk tonuna geçiş yapabilmeniz mümkün görünmektedir. Fakat koyu tonlar da saç rengine sahip iseniz, öncelik ile bir açma işlemi uygulanması gerekmektedir. Saç açma işleminden de sonra bakır renk tonu saça uygulanmalıdır. Bunun ile de birlikte, koyu kestane saç rengine sahip iseniz de, tek bir işlem ile de saçlarınız açılmayabilir ve de kademeli olarak bu renk tonuna geçmeniz gerekir.

[haber id=”41762″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar