Kadın ve Moda

Anne Kız Doğum Günü Kombinleri

18.07.2019
Anne Kız Doğum Günü Kombinleri

Her kadın için anne olmak hayatının farklı bir boyuta geçmesi anlamını ifade etmektedir. Bir kadın ister çalışma hayatından olan birisi olsun ve ya da çalışma hayatından olmayıp evinin hanımı olsun bu değişmez bir anlam ifade etmektedir. Hayatına minik bir kahraman girdiği zaman o zamana kadar yaşadığı her şey eskisi kadar anlam ifade etmez. Çünkü o artık bir anne olmuştur ve tüm yaşantısını o mis kokulu yavrusu için tekrardan şekillendirmeye başlar.

2019 Anne Kız En Şık Kombinleri

Bir kadının erkek çocuğu olmalıdır ama bir kadının mutlaka bir kız çocuğu olması gerekmeli diye düşünüyoruz. Bu düşüncemiz de kız çocuğuna sahip olan anneler oldukça fazla destek görmektedir. Çünkü bir kadının kız çocuğunun olması bambaşka bir duygu yükünü de beraberinde getirmektedir. Çünkü bu inanılmaz bir hisler kadının yaşadığı bir histir. Ve kız çocuk anneleri dünyaya sadece bir evlat getirmemektedir. Kız çocuğu sahibi olan anneler aynı zamanda hayatlarında ki en yakın arkadaşının da sahibi olmuş oluyorlar.

Başlıklar

Zorlu Bir Süreç

Anne olmayı istedikten sonra anne adayları dokuz aylık zorlu bir süreçten geçer. Aldıkları fazla kilolar, sürekli olarak yaşadıkları mide bulantıları gece uyuyamama eskiden olduğu gibi rahat hareket edeme bel ağrıları gibi bu liste uzayıp gidebilir. Bu süreç zor olmasının yanında anne adayları tarafından anne olacaklarını anlamaları gereken bir süreçtir ama olay o şekilde seyir etmez. Aslında pek de anne olacaklarını anlayamazlar.

Anne Kız En Şık Kombinleri 2019

Hayatınız tamamen değişir

Bir kadının hayatını değiştiren en ama en önemli an ise kucağına bebeğini aldığı andır o an anneler için çok kutsaldır.

[haber id=”38993″]

Saçları süslenmezse olmaz

Kız bebek annelerinin tatlı telaşı daha hastane odasında iken başlamaktadır. Çünkü yeni doğmuş olan kız bebeklerinin henüz gözleri bile açılmamıştır. Ama kız bebeklerini bir an önce cicili bicili giydirmek isterler. Bunun ardından da saçsız başına taçlar takmak isterler.

Anne Kız En Şık Kombinleri

Bir süre için son söz annenin

Birer moda ikonu gibi giydirilen kız bebeklerinin bu durumu sanıldığı gibi çok da uzun sürmemektedir. Çünkü bebeğiniz bir süre sonra büyüyecek ve artık çocuk denilebilecek hale gelecektir. Sonrasında da ben bunu giymek istemiyorum demeyi öğrenene kadar da devam eder. Sonrasında da aranız da ufak tatlı atışmalar yaşanacaktır.

Anne Kız Bebek Kombinleri

Anne olmak şüphesiz bir kadının bu dünyada yaşayabileceği en yüce ve muhteşem duygudur ve bu cümlemizi de bütün anneler desteklemektedir. Anneliğin tüm özellikleri bir yana dursun özellikle kız çocuk annelerinin bir yönü var ki şaşırılacak kadar güzel bir özelliktir. Hangi yönü diye soracak olur iseniz bu kuşkusuz bir şekilde anne ve kızının kılık kıyafet uyumudur. Normalde kadınlar başkalarıyla aynı olmayı asla ve asla istemezler. Kendilerinde olan herhangi bir kıyafet ya da aksesuardan ötürü başkaları ile pişti olmak istemezler ancak bu anne olunduğunda oldukça farklı bir hal almaktadır. Kızları ile aynı kıyafetleri giymeye kelimenin tam anlamı ile bayılırlar. Özellikle son yıllarda büyük bir trend haline gelen Anne-Kız kombinleri bu durumu daha da çok arttırmıştır. Pek çok markanın da dikkatinden kaçmamış ve bu durum için birçok yeni modelleri piyasaya sürmüşlerdir.

Anne Kız En Güzel Kombinleri 2019

Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte anne kız kombinlerindeki çeşitlilik de oldukça artarak piyasaya sunulmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcaklığın artması, rahatlık ve canlılık kıyafetlere de doğal bir sonuç olarak yansımaktadır. Rengârenk elbiseler, renkli şortlar, etekler ve gözlükler gibi birçok uyumlu parça işin profesyonelleri tarafından piyasaya sunulmuştur.

Anne Kız Bebeği Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Anne-kız kombinelerinde dikkat edilmesi gerekilen birçok unsur vardır. Ama bunların içinde en önemli unsur şıklıktan ziyade çocuğunuzun kıyafetin içindeki rahat olması gerekliliği durumudur. Genellikle annelerin gözden kaçırdığı bir detay olarak gözlemlenilmiştir. Çocuk kendini rahatsız hisseder ise bu duruma bağlı olarak huysuzluğa neden olabilir. Ya da bir daha annesi ile aynı şeyleri giymek istememesine yol açabilir dikkat etmek de fayda vardır. Böyle bir durum cereyan eder ise de normalde anne ve kızı arasındaki bağları daha da güçlendiren bu olay tam tersi bir şekilde sonuçlanırken böyle bir durum olduğunda ters teperek arayı soğutan bir sebep de olabilir. Bu yüzden anne-kız kombinlerinde çocuğunuzun ve ya bebeğinizin kıyafet ile ilgili fikrinin alınması oldukça önemli bir adım olacaktır.

[haber id=”3782″]

Yazımızın devamında ise hep birlikte anne ve kızlarının giyebileceği uyumlu kıyafet kombinlerine ilişkin önerilere bir göz atalım bakalım neler varmış.

Anne Kız En Güzel Kombinleri

Yaz ayarı renkli elbiselerin zamanı geldiğinin hepimiz bilincindeyiz. Ancak çiçekli rengârenk elbiselerin giyilmesinin tam zamanıdır. Çiçekli renkli elbiselerin yanı sıra yaz aylarında puantiyeli elbiselerinizi de değerlendirmenin tam zamanı demektir. Üstelik kız çocuklarının üzerinde yetişkinlerin üzerinde durduğundan daha çok güzel duruyor bir kenara not alın deriz.

Yaz aylarında doğan bir bebek için doğum günleri kış aylarında doğan bebeklerin doğum günlerine göre oldukça keyifli geçmektedir. Açık alanda kutlanacak doğum günlerinde kızınız ile birlikte aynı kıyafeti giymeniz ise çok minnoş bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaktır. Bunun yanı sıra da doğum gününe gelen konuklarınızın gözünde de ayrı bir yer edeceksiniz. Yaz aylarındaki doğum günlerinde kıyafet olarak yazlık tulumlar ve etekli takımlar tercih edilmesi önerilen kostümlerdir. Saçlarınıza ise kıyafetinizin rengine uyumlu bir çiçekli taç takın bu şıklığınıza bir de tatlılık katacaktır ve daha güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar