Kadın ve Moda

Açık Saç Modelleri

Açık Saç Modelleri

Açık saç modelleri yazımızın içerisinde hem çok sayıda örnek stil hem de bu stillerden hangilerinin daha güzel olduğunun oylandığı, değerlendirme bölümümüzü görebileceksiniz.

Açık saç modelleri arasında bir oylama yaptık ve moda editörlerimiz en güzel dört adet açık saç modelini belirledi. Bu modeller bize göre aşağıda görecek olduğunuz modeller arasındaki en güzeller. Fikirler mutlaka farklı olabilir ama fikir vermesi açısından, alttaki galerinin bitiminde hangilerini seçtiğimizi sizlerle paylaşacağız. Bunu yaparken de kesinlikle uzun açık saç modelleri ya da kısa açık saç modelleri gibi stil ayıran bir yaklaşımda olmadan, saçın estetik duruşuna göre bir değerlendirme yapacağız. Tüm bunlar için aşağıda çok sayıda içerik yer alacak ama öncesinde de başka yazılarımızın başlıklarına bakarsınız diye, sıraladık. Tıkladığınız o konudaki galerileri ve içeriği de inceleyebilirsiniz.

Yarım Topuz Saç Modelleri

Gri Saç Modelleri

Perçemli Saç Modelleri

Balyaj Saç Modelleri

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

Açık saç örnekleri arasından seçim yapmak zor olsa da bizler en iyi dörtlüyü belirledik. Bunları sizlerle hemen paylaşalım. Bizce galerinin en güzel modeli dört numaradaki model. Bu abiye model gerçekten etkileyici bir stilde. On üç ve de on dört numaradaki saçlar da bizlerin çok beğendiği ve diğer şık saç modellerinden daha güzel bulduğumuz örneklerden. Özellikle de sonuncu modeli seçerken gerçekten çok zorlandık. Üç model arasında kalınca, birisinde karar kılmak zorunda kaldık ve o da sondan ikinci sıradaki uzun saç modeli oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar