Kadın ve Moda

Abiye Tulum Modelleri

03.10.2015
Abiye Tulum Modelleri

Abiye tulum modelleri 2016 senesi için tasarımlar ve değişimler için yazımızda detaylı bir biçimde değerlendirme bulabileceksiniz. Modellerin resimleri de görseller bölümümüzde sizlerin karşısında olacak.

Abiye tulum modelleri 2016 sezonunda çok daha farklı bir hal almışa benziyor. Aşağıda yer almakta olan örneklerden de görebileceğiniz gibi sezonun göze çarpan tulum abiye modelleri 2016 senesini özetliyor. Daha geniş bir yorum için resimlerin altındaki yazımızı da inceleyebilirsiniz. Şimdi bir kaç tane yazımızı sıralamak istiyoruz. Bu yazılar, beğeneceğinizi umduğumuz konularımızın linkleridir. O konulara da bakmak isteyeceğinizi düşündüğümüzden, bir kaçından seçme yaptık.

Abiye Elbise Modelleri 2016

Abiye Saç Modelleri

Başlıklar

Tulum Abiye Modelleri 2016

Tulum abiye modelleri 2016 sezonu içerisinde çeşitli değişimlere uğruyor. Her ne kadar büyük bir değişimden söz edilemese de elbiselerde hem stil hem de renk tonu açısından yenilikler olduğunu düşünüyoruz. Renkler üzerinden gidecek olursak, çok daha az kullanılan renk tonlarının bu sene abiye tulumlar için sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Bu tonların yazlık ya da kışlık farketmeden, çok daha sıcak renklerden oluştuğunu da söyleyebiliriz.

Abiye tulum için stil hakkındaki yorumumuza da yakalardan ve etek uçlarından başlayabiliriz. Bu alanlarda çok daha fazla işleme ve süsleme tarzında yenilikler görüyoruz. Ayrıca kuşak bölümünde ince kuşakların öne çıktığını görmekteyiz. Yukarıda sizler için çok sayıda resim bulunmaktadır. Sizlerin hangi elbiseleri beğendiğinizi, resim altlarında ya da konu altlarında olan yorum kısımlarında görebilmemiz mümkün. Sizden yorum yapmanızı ve görüşlerinizi yeni ziyaretçilerimize iletmenizi rica ediyoruz.

Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Yaz aylarının en gözde parçası tulumlardır. Hem rahat hem de şık tasarımlara sahip tulum modelleri bu sezon çok tercih edilmeye devam ediyor. Yaz sezonunun da başlamasıyla birlikte farklı renk, model ve desenlere sahip tulum modelleri raflarda yerini almaya başladı. Tulum modelleri aslında çok kullanışlıdır. Çünkü hem spor hem de klasik giyime uygun pek çok tulum modeli bulunuyor. Ancak tulum giymeyi tercih eden bayanlar genelde nasıl bir ayakkabı kullanacağı konusunda kararsız kalabiliyor. Aslında bunu kolayca seçebilirsiniz. Tulumunuzun spor veya klasik olması ayakkabı tercihinizi etkileyecektir. Salaş ve sade tulumların altına ister spor ayakkabı isterseniz de sandalet giymeyi tercih edebilirsiniz. Fakat biraz daha klasik ve keten kumaşa sahip tulumlarda ise dolgu topuk veya ince topuk ayakkabıların daha hoş olacağını düşünüyoruz.

[haber id=”40547″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar