Kadın ve Moda

Abiye Topuz Saç Modelleri

03.12.2015
Abiye Topuz Saç Modelleri

Abiye topuz saç modelleri konumuz içerisinde görecek olduğunuz modeller, özel bir şekilde seçilmiş ve galeriye eklenmiştir. Bunun dışında, abiye topuz saçlarda bir eleme daha yapacak ve bir kaç modeli en iyi seçeceğiz.

Abiye topuz saç modelleri içerisinde sizler için her stilden örnek mevcut. Binlerce model arasından, en şık olanlarına karar vererek, aşağıdaki galerimize ekledik. Bununla da kalmayarak, abiye topuz konumuzun sonundaki başlıkta, en güzel olduğunu düşündüğümüz bir kaç tane modeli ayırdık. Bu seçim için uzun ya da kısa veya kıvırcık şeklinde bir ayrımımız olmadı. Görsel bakımdan güzel bulduğumuz ve diğerlerinden farklı olan örnekleri seçmeye özen gösterdik. Abiye topuz saç hakkında çok daha detaylı bilgi ve galeriye geçmeden önce, bazı yazılarımızı da görmenizi istedik ve şimdi sıralıyoruz. İncelemek için tıklayınız.

Ensede topuz örnekleri Ensede Topuz Modelleri ve Yapılışı

Örgülü topuzlar Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

Çok sayıda topuz saç modeli Topuz Saç Modelleri

Dağınık topuzlar Dağınık Topuz Modelleri

Abiye Topuz Saç Modelleri Seçimimiz

Abiye topuz saç modelleri seçimimiz için üç tane model belirledik. Bunları sizlere tek tek yazacağız. Ancak tekrar bir konuyu hatırlatmak istiyoruz. Abiye topuz örnekleri arasından seçim yaparken, sadece görsel olarak nasıl göründüğü ile ilgili bir analiz yapmak istiyoruz. Saçın uzunluğu ya da kısalığı veya herhangi bir özelliği, ön planda olmayacak. Galeride on beşinci sırada görmüş olduğunuz bu doğal abiye topuz saç, bizim için diğerlerinden farklı üç model arasında yer almaktadır. Bu modeli oldukça beğendik ve dağınık abiye topuz saç modelleri arasında kendisini gösteren bir model. Sondan ikinci olan model ise bizim en beğendiklerimizden bir diğeri. Bu iki modelle beraber, diğer abiye topuzlardan daha fazla öne çıkan örnek, yedi numaradaki. Bu model için de çok beğendiğimizi söyleyelim. Sizlerin en fazla beğendiklerinizi ise yorumlar bölümünden okumak isteriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar