Kadın ve Moda

Abiye Saç Modelleri Kataloğu

27.07.2019
Abiye Saç Modelleri Kataloğu

Bu sene de de en şık ve en çok istenilen abiye saç modellerini hakkın da sizlere bilgi vereceğiz. Aslında yine oldukça iddialı ve de gösterişli olan özel günler de ki saç modelleri topuz modellerinden tutun da sade dağınık topuzlara kadar birden çok özel saç modelleri bulunmaktadırlar. Özellik ile de bu sene de özel günleriniz için olan saç modellerin de kalın örgü modelleri ve de yandan arkadan ya da yarısı topuz olan moda olsa da seçimi elbette ki bulunan ortam ile uyumlu olması gerekmektedir bunu sakın atlamayalım. Aslında bunun özeti gerekirse doğa da olan düğünün de daha doğal dalgalı yandan toplanan ya da düz salaş sade saç modelleri, kapalı ve özel mekanlar da ki kutlamalar için de topuz ve kalın maşalanmış saç modelleri kadar birden çok model bulunmaktadır alan oldukça geniştir seçim konusunda.

2019 Abiye için Saçlar Katalog

Abiye saç modelleri kataloğu içerisin de açık ve de türbanlılar için olan seçenekler vardır. Hangi modelleri istediğinizi kuaförünüze söyleyerek onun da fikrini alıp yaptırabilirsiniz.

2019 Abiye için Saçlar Katalogu

Peki bu gelin başları için olan aksesuarlar ile tamamlamak mümkün müdür diye soracak olursanız da tabii ki de mümkündür gösterişli görkemli olmasını isterseniz beğendiğiniz sevdiğiniz bir saç aksesuar modelini yaptırabilirsiniz. İstediğiniz gelin başını deneyebilirsiniz.

2019 Abiye Saç Katalog

Abiye Saç Modelleri

Abiye kıyafetinizin üstüne saç modeli düşünürken neleri göze alacağınızın farkındasınızdır lakin sakın seçim yaparken öncelik ile yüz tipinizi ve de kusurlarınız var ise yüzünüz de onları da göz önüne alarak seçim yapın. Özel günler için saç modellerin de kadınlar için birden çok seçenek bulunur. Yüzünüz kısa ise, uzun, kalp şeklin de, yuvarlak, kare, oval, üçgen şekiller de olabilir. Yüz şeklinize göre ona uygun seçim yapacağınız saç modelleri sayesin de daha orantılı bir görünüm elde edilmesi ise çok kolay hale gelmektedir. Örnek verilecek olur ise kısa bir yüz şekline sahip iseniz krepe tarzında ki saç modelleri sizin için ideal bir dengeleyici olmaktadır.

2019 Abiye Saç Modelleri Katalog

Özellik ile de özel davetlere de katılırken kullanacağınız kafanın tepesin de krepeli topuz modelleri ile, krepelenen yarım toplu saçlar ve de at kuyrukları yüzünüzün daha uzun gözükmesini sağlar ve de son derece şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Yüzünüzün şekli uzun ise buna sahip ise yanlardan hacim kazandırmak adına dalgalı bukleli saçları tercih edebilirsiniz. Böylelik ile de kafanızın en ve boy orantısı dengelenmiş olursunuz. Bu yönde de özel günler de ki saç modelleri olarak en güzel seçim açık bırakılan, su dalga modelli ve de yandan hacimli saçlar olur. Kare yüz tipine sahip olanlar için de en uygun abiye saç modelleri arasın da da ise yandan ayırdığımız modeller yer almaktadır.

2019 Abiye Saç Modelleri Kataloğu

Eğer ki sizler de kare yüz tiplerine sahip iseniz saçlarınızı sağ ya da soldan ayırarak açık bırakabilirsiniz bunun gibi, örgü şeklin de de bantların kullanılan topuz modellerini tercih edip katılan özel davetler de şıklığınız ile de farklı bir hava katabilirsiniz. Aslında seçimler de size kalmış kişilik yapınıza ne uyuyorsa öyle olmalısınız belki sıradan biri gibi gözükmek istersiniz ya da asi sıradışı farklı bir ambiyans yaratmak isteyede bilirsiniz. Kedinizin özgünlüğüne göre kendinizi nasıl iyi hissediyor iseniz öyle olmalısınız özel günler de kendinizi ortaya koymalısınız tabi ki de. Seçimleri de bütünlük olarak düşünerek karar vermeniz gerekmektedir.

[haber id=”41877″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar