Kadın ve Moda

2022 Kısa Saç Modelleri

03.03.2022
2022 Kısa Saç Modelleri

2022 kısa saç modelleri gündeme geldiği zaman karşımıza birbirinden farklı tasarımlar çıkar. Her yıl daha yeni şeyler trend olmaktadır. Bunların içinde saç modelleri vardır. Bazen eski bir saç modeli tekrardan gündemde trend olurken bazen de yeni bir saç modeli trend olabilir. Her sene farklılık gösteren bu modelleri değişkenlik elbette ki gösterir. Saç modelinizi değiştirmek hem sizin hem de hayatınız için değişikliklere neden olabilir.

2022 kısa saç modelleri farklı tasarımsal zenginlikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle kendi tarzını oluşturmayı isteyenlere özel fırsatların sunulduğu saç modellerin son zamanlarda sıklıkla gündeme geldiklerini rahatlıkla ifade edebiliriz. Farklılıklar hayatınıza iyi gelebilir bazen yeniliklere açık olmak gerektirmektedir. Hep aynı şekilde kullandığınız saçlarınız sizi bir müddet sonra sıkılmış biri yapabilir. Henüz 2022 ye yeni başlamışken 2022’nin kısa saç modellerine bir bakalım:

  • Camdan saç trendi
  • Vintage bob kesimi
  • Pixie kesim saçlar
  • Bob kesim
  • Dalgalı ve katlı bob kesim
  • Kakül ve bob kesim
  • Küt saç kesim

2022 kisa sac modeli4

2022 kısa saç modelleri açısından camdan saç trendi son derece keskin hatlarıyla dikkat çekidir. Yine vintage bob kesiminin de iddialı bir görselliğe ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Burada pixie kesimlerle bob kesimlerin geçmişten günümüze kadar uzanan süreç içerisinde sıklıkla tercih edildiklerini ifade edebiliriz. Yine küt saç kesimiyle kaküllü modellerin de göz alıcı bir görselliğe ev sahipliği yaptığını ifade edebiliriz.

Başlıklar

2022 Kısa Saç Modelleri Kesimi

 Bu sene daha çok bob kesim trend olacaktır. Bob kesim çene hizasında kesilen saçtır ve ense tarafında hafif bombe oluşur. 2022 de sıkça göreceğimiz kesimlerden bir tanesidir. Oldukça şık ve günlük duran saç modelini birçok kadın tercih etmektedir. Saçlarınızın daha gür ve canlı durmasını sağlamaktadır. Bakması ve şekillendirmesi de ayrıca kolay olduğu için gün geçtikçe daha fazla tercih edilmeye başlanıyor. Küt kesimde bu yıl oldukça tercih edilecek modellerden biridir.

2022 kisa sac modeli3

Kadınların kullanmayı en çok sevdiği ve tercih ettiği küt model bu sene katlı küt olarak görülebilecektir. Oldukça yeni ve farklı duran bu model sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecektir. Kısa saçları 2022 de sıkça göreceğimiz kesindir. Bunun yanında bir de neredeyse birçok yılın vazgeçilmezi kahküller bu yılda elbet vardır. Birçok saç modeline yakışan kahküller çoğu kadının vazgeçilmezidir.

Kısa Saç Hangi Yüz Tipine Yakışır?

Kısa saç modeli genellikle yuvarlak veya oval yüz hatlarına sahip kadınlar tercih etsede artık daha farklı kesim teknikleriyle nerdeyse her yüz şekli için idealdir. Önemli olan yüzün için en doğru kesim şeklini bulmaktır. Ardından her şey gayet güzel olacak ve değişiklik size iyi gelecektir. Alnı geniş kişiler kahkül ekleyerek kısa saçlarını daha da ön plana çıkararak daha güzel görünmelerine olanak sağlarlar. Bu da göz alıcı bir görselliğe sahip olmanız anlamına gelir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar