Kadın ve Moda

2019 Portföy Çanta Modelleri

14.04.2019
2019 Portföy Çanta Modelleri

Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ve 2019 çanta modasında ise başta giden 2019 portföy çanta modellerine göz attık bu yazımızda. Öne çıkan trendlere değindik ve sizlerle yeni sezon portföy çanta modellerinden örnekler sunduk.

Her kadının dolabında muhakkak ki birer tane portföy çanta dolabında bulundurur. Bu küçük ve sevimli çantalar bir bayanı bazen çok şık kombinin de yalnız bırakmazken bazen de spor bir kombinde kombini tamamlayan parçalar olarak bilinirler. Model olarak da artık oldukça geniş bir model yelpazesine sahip olan bu çanta modelini Mavi Menekşe olarak araştırdık.

Aslında ilk çıktıklarında kimse portföy çanta kullanmaya sıcak yaklaşmamıştı çünkü bizler geniş olan çantalara gereksiz bir yığın eşya doldurduğumuzun farkında değildik. Ta ki portföy çantalar çıkıp boş yere taşıdığımız bir yığın eşyanın farkına varmamızı sağlayana dek. Bu çanta modelleri bir takım büyük çanta sever tarafından hala kullanımı reddedilmektedir.

2019 Portföy Çanta Modelleri

Kadınların kullandığı portföy çanta modellerine abiye çanta da denilmektedir. Unisex çanta modelleri arasında son dönemlerde kullanışları oldukça artmaktadır. Erkek kullanıcıların genelde pek tercih etmediği bu çanta modelleri maşalı topuz modelleri ve yarım topuzabiye ile mükemmel kombinlerini bir çok yerde rastlamaktayız.  

Ayrıca koyu patlıcan moru son dönemlerdeodukça tercih edilen bir renk olup sadece saçlarda değil artık portföy çantalarda da oldukça dikkat çeken bir renktir. Bir çok insan bu renk bir portföy çanta sahibi olmak istiyor.

 Neden Portföy Çanta?

Çünkü portföy çantalar hemen hemen her türlü ortama şıklık katacak bir çanta modeli. Spor kıyafetleri bile oldukça şık gösterebilecek güçte olan bu çanta modeli artık renk, çeşit ve desenleriyle de insanları kendine çekmeyi başarmış durumda. Yaz veya kış diye ayırmadan her mevsim ve her ortam da özellikle rahat olan kullanımlarından dolayı daha da kullanımlarının artacağından eminiz. Bu nedenden dolayı herkese birer tane de olsa edinip kombinlerini sağlamlaştırmalarını önermekteyiz. Naçizane bir öneri

Önceleri daha çok gece şıklığını tamamlamak için özel günlerde kullanılan portföy çantalar son yıllarda kullanım alanını genişleterek günlük tercihlerimiz arasına girmeyi başardı. Uygun kıyafetlerle tamamlandığında oldukça zarif ve şık duran portföy çanta modelleri gün geçtikçe daha farklı modellerle tercihlerimiz arasında yer alıyor.

Büyük çanta taşımayı sevmeyen ve ağırlığından şikayetçi bayanların yardımına cüzdan büyüklüğündeki portföy çanta modelleri yetişiyor.

Portföy çanta modelleri 2019 yılında önde giden tercihler arasında olacağını söylemiştik. Geçtiğimiz yıllarda daha çok tek renk olarak yaygın kullanılan portföy çanta modelleri 2013 ve geçen yıldan beri oldukça renkli. Özellikle kış aylarında kullanılan zımbalı portföy çanta modelleri yaz aylarında da uyum sağlayarak yerini alıyor. Desenli portföy çanta modelleri ise hoş kombinasyonlarla kıyafetimize ayrı bir şıklık ve hareket katıyor. Spor kıyafetlerle de kombinleyebileceğiniz portföy çanta modelleri desenleri ve modelleri ile dikkat çekiyor. 2019 portföy çanta modelleri geçtiğimiz yıllara göre oldukça fazla seçeneğe sahip ve siz şık bayanları bekliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar