Kadın ve Moda

2019 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

21.08.2019
2019 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Bu yazımızda her yıl hangi farklı renk moda olursa olsun bayanların vazgeçilmezi kırmızı abiye elbise modellerine yer verdik. 2019 kırmızı abiye modelleri yine oldukça göz dolduruyor. Her zaman moda olan kırmızı renk 2019 abiye modelleri arasındaki yerini yine almış. En sade kırmızı abiye elbise modelleriyle bile bütün gözler üstünüzde olabilir. Kırmızı çok dikkat çekici bir renk olduğundan modelin dikkatli seçilmesi gerekecektir. Çünkü kırmızıyı gören herkes bütün detayları inceleme ihtiyacı hissedecektir.

Düğün, nişan, kokteyl ya da mezuniyet gecesi hiç fark etmez tercih edeceğiniz kırmızı abiye elbise modelleri ile ortama bir canlılık bir hareket katacağınız kesin. Özellikle cesur bayanların rengi olan kırmızı sizi kendi renk özelliğiyle zirveye çıkarabilir. İşte sizler için beğendiğimiz birkaç 2019 kırmızı abiye elbise modelleri: 

2019 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

 

Tabi bu arda kırmızı abiye elbise modellerinin kesimleri de önemli. Dikkat çekici bir renk olan kırmızıyı kullanırken özellikle kilolu bayanların kilolarına dikkat çekilmesin. Kırmızı abiye elbise modelleri ile ilgili bu ufacık uyarıyı da yaptıktan sonra gelelim 2019 kırmızı abiye elbise modellerine. Bu kırmızı abiye elbise modellerinde birçok ünlü marka ağırlıklı olarak kısa modeller üzerine yoğunlaşmış.

Kısa modellerin baskın olmasına rağmen 2019 kırmızı abiye modellerinde uzun modeller de oldukça şık ve iddialı. Yaka kısmında ise daha çok straplez kırmızı abiye elbise modelleri göze çarpıyor.

Yine bu yılın abiye çanta modası ve ayakkabı modası ile farklı kombinler yaparak kırmızının çekiciliğine çekicilik katabilirsiniz. Sizlerde düğün, nişan veya mezuniyet kıyafeti arayışındaysanız sizin en iyi seçeneklerden bir tanesi de 2019 kırmızı abiye elbise modelleri olacaktır.

 Kırmızı Elbisenin Kumaşının Seçimi

Kırmızı her kumaşta alıcı durmaktadır. Nişan ve söz elbiseleri olarak bayanların tercihleri arasında bulunan kırmızı elbiselerde modele ve giyecek kişinin beden ölçülerine göre kumaş tercihi yapılmalıdır. Dantel kumaşlar kırmızı elbiselerde çok fazla tercih edilir. Kısa veya uzun elbise olarak dikilen dantel kumaşların üzerine takılacak aksesuarlar da büyük önem arz eder. Kolye veya çok süslü aksesuarlar yerine kırmızı dantel elbisenin kendi zaten yeterinde gösterişli olacağından sade bir küpe tercih edilmelidir.

2019 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Akışkan kumaşlardan genckiz abiye uzun kırmızı elbiseler daha çok tercih edilir. Bu kumaşlar vücut hatlarını olduğu gibi belli ederler. Vücuda tam oturmayan modeller de bile kıvrımları belli edecektir. Atletik yapılı bayanların kullanması daha şık olacak kırmızı akışkan kumaşlı elbiseler giyen kişiyi törenin gözdesi yapacaktır.

Düşük veya Tek Omuzlu Kırmızı Elbiseler

Son zamanlarda nişanlık balık abiyeler arasında en çok tek omuzlu modeller dikkati çekmektedir. Özellikle omuzlarının güzelliğine güvenen bayanlar için çok güzel bir tercih olacaktır. Kırmızı elbise modelini seçerken vücut tipine dikkat edilmesi önemlidir. Zaten dikkat çekecek olan kırmızıyı en güzel şekilde taşımak gerekecektir.  Kısa boylular için abiye tercihi boyunu daha uzun gösterecek modellerden yana kullanılmalıdır. Armut tipli bayanlara ise düşük omuzlu ve geniş etekli kırmızı elbiseler ise ayrı bir güzellik katacaktır.

Yarasa Kol Abiye Modelleri

Yarasa kol modeli seçimleri arasında yarasa kol tercih edeceğiniz zaman elbisenin ise farklı görünmesi ve güzel bir görünüme kavuşmak için doğru seçim yapmanız gerekir. Yarasa kol tercih ettiğiniz zaman mini bir abiye modeli düşünebilirsiniz. Uzun bir model tercih edeceğiniz zaman kolları yarasa olduğu için göğüs dekoltesi ya da sırt dekoltesi ile şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Mavi Yarasa Kol Abiye Elbise Kombinleri

Yarasa kol abiyeler de tulum tercihi de yapabilirsiniz. Yarasa kollu farklı bir izlenim yaratması nedeniyle tercih edilebilecek şık ortamlarda kendinizi gösterebileceğiniz bir modeldir. Bu model bir abiye tercih ettiğiniz zaman abiyenin kumaşı da önemlidir. Saten, tül, dantel ve benzeri gibi kumaşlarla yarasa kol abiye tercihleri yapabilirsiniz.

[haber id=”43727″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ceyda dedi ki:

    kırmızı elbise modellerinize hayran kaldım kırmızı dekolteli elbise modellerinizden arıyorum nereden alabilirim ki

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar