Kadın ve Moda

2018 Lif Modelleri ve Yapılışları

01.09.2018
2018 Lif Modelleri ve Yapılışları

Türk kültüründe lif ve kese her zaman hayatımızın içerisindedir. Banyomuzda eğer lif yoksa, banyo yapmış sayılmayız. Hatta çeyizlerimizde bile rengarenk birbirinden güzel lif modelleri yer alır. Lif örmenin kolay olduğunu düşünürsekte kendimiz birbirinden güzel lif modelleri örmeyi kendimize bir uğraş edinebiliriz. Rengarenk lif modelleri örer ve eşe, dosta hediye eder, kendimiz kullanır, hatta çocuklarımızın çeyizine koyarız. Üstelik genelde modaları geçmese de biz öne çıkan 2018 lif modelleri hakkında bu yazımızı kaleme aldık.

Peki Bu yazımızda sizleri neler bekliyor ?

Daha önceki yazılarımızda nasıl lif örülür, lif örme modelleri ve lif çeşitleri konusunda içerikler paylaştığımız için, bu yazımıda daha çok lif modelleri ve bu modeller ile ilgili örnek lif çeşitlerini sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz lif ile ilgili diğer yazılarımızın linkini yazımızın sonunda paylaşacağız. En güzel lif modelleri için fotoğraf galerimizi ziyaret ettikten sonra dilerseniz diğer konulara da göz atabilirsiniz.

Başlıklar

2018 Lif Modelleri

2018 yılında yine pek çok model öne çıktı. Ancak lifler ile ilgili çok fazla anlatılabilecek birşey yok. Uyumlu renkler tercih edilmesi önemli. Bunun yanında işlevsel olması önemli. Yani dikdörtgen lif modelleri, kare lif modelleri, yuvarlak veya uzun lif modelleri tercih etmek tamamen sizin keyfinize kalmış bir durum. Galerimizde pek çok kolay lif örnekleri sizleri bekliyor.

Uzun Lif Modelleri 2018

Hem örmek açısından kolay olması hem de kullanışlı olması nedeniyle uzun lif modelleri 2018 yılında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi oldu. Fotoğraf galerimizde daha fazlasını bulabilirsiniz. Ancak ön bilgi açısından, bu tip liflerde tek renk veya iki renk örmeniz, daha hoş bir görüntü verecektir.  Ayrıca çeyizlik lif modelleri deyince akla ilk bu lifler gelir.

Kare Lif Modelleri

Alışılagelmiş kolay lif modelleri içerisinde, üzerine çeşitli motifler işlemeye en uygun lifler kare liflerdir. Bunlar da yine kolay lif modelleri içerisinde yer aldığından, daha çok tercih edilebilir. Üzerine işleyeceğiniz bir çiçek motifi veya çocuklar için tercih ediyorsanız, örneğin bir örnek motifli lif modeli oldukça güzel görünecektir. Galerimizde kare lif örnekleri bulabilirsiniz.

Kolay Dikdörtgen 2018 Lif Modelleri

Yine klasik lif modeli içerisinde yer alan dikdörtgen lif modeli de kolay örülebilir olması ve işlevsel olması nedeniyle tercih edilen lif modelleri içerisinde yer alıyor.  Galerimizde pek çok dikdörtgen lif örneği bulabilirsiniz.

Yuvarlak Lif Örnekleri

Yuvarlak lifleri örmek diğerlerine göre daha zor görünse de, aslında hiçte öyle değil, ayrıca çok renkli lif örnekleri de genelde yuvarlak lif modelleri içerisinde yer alıyor. Galerimizde yuvarlak lif örnekleri bulabilir, dilediğiniz modelden örmeye başlayabilirsiniz. Yine çeyizlik lif modelleri deyince akla gelen modellerden birisi de bu yuvarlak liflerdir.

En Güzel Lif Örnekleri

En güzel lif modelleri, kolay lif modelleri yapılışları ve lif örnekleri için şu yazılarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

uzun lif modelleri ve yapılışı

lif modelleri ve yapılışı

kolay lif modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar